ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حواشی روز دوم جشنواره/ استقبال از شنای پروانه تا شایعه خروج فیلم خورشد مجید مجیدی از جشنواره

۸ ماه پیش
مرور حواشی روز دوم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر/ از نمایش فیلم اولی ها تا حضور پانته آ بهرام با سر تراشیده در نشست فیلم

به گزارش سلام سینما روز دوم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با نمایش دو فیلم اولی  در سینما ملت (کاخ رسانه) به کار خود ادامه داد.  در این گزارش حواشی کوتاه روز دوم این رویداد را مرور میکنیم.

۱. نشست خبری فیلم شنای پروانه بیش از تمام فیلم های این دو روز مورد استقبال رسانه ها قرار گرفت.
۲. فیلم شنای پروانه بیش از سایر فیلم های این دو روز مورد رضایت اهالی رسانه و منتقدان قرار گرفت. و فیلم اول محمد کارت را بسیاری شگفتی جشنواره می دانستند.
۳.در حالی که اکثر هنرمندان با لباس مشکی در کاخ رسانه حضور دارند تیپ متفاوت با سرهای تراشیده پانته آ بهرام ( پانته آ بهرام در فیلم شنای پروانه کچل می باشد) در نشست این فیلم مورد توجه عکاسان قرار گرفت.
۴. بهرنگ دزفولی زاده کارگردان فیلم بی صدا حلزون در نشست خبری این فیلم از عدم حضور فیلمش در بخش سودای سیمرغ گله گی کرد و فیلمش را شایسته حضور در بخش سودای سیمرغ دانست.

۵. محسن کیایی و مهران احمدی غایبان نشست فیلم بی صدا حلزون بودند. کارگردان فیلم بی صدا حلزون علت غیبت مهران احمدی را حضور در سریال پایتخت عنوان کرد.
۶. پردیس احمدیه که پیش تر جشنواره فیلم فجر را تحریم کرده بود در اکران و نشست خبری فیلم تومان حضور پیدا نکرد. 
۷.مجتبی پیرزاده دیگر بازیگر فیلم تومان هم در اکران و نشیت خبری این فیلم حضور پیدا نکرد تا نشست این فیلم بدون بازیگران اصلی برگزار گردد.
۸. اکران های فیلم روز صفر که در روز اول کنسل گردیده بود در روز دوم جشنواره آغاز شد.
۹. شایعاتی مبنی بر نرسیدن فیلم خورشید مجید مجیدی به جشنواره و خروج این فیلم از بخش سودای سیمرغ در کاخ رسانه شنیده می شود. 
۱۰. سه فیلم درخت گردو، شنای پروانه و خروج بیش از سایر فیلم ها در سینماهای مردمی مورد استقبال گرفته است.
 

نظرهای منتشرشده