ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

ماجرای کتک خوردن جانی دپ از امبر هرد چیست؟

۸ ماه پیش
انتشار فایل صوتی منتسب به امبر هرد، حکایت از کتک خوردن و خشونت علیه جانی دپ می دهد./ داستان و حواشی های طلاق امبر هرد و جانی دپ

به گزارش سلام سینما جانی دپ 57 ساله و امبر هرد 34 ساله که سر صحنه‌ی فیلمبرداری فیلم «خاطرات عجیب و غریب»(The Rum Diary) در سال 2013 آشنا شده بودند، در سال 2015 ازدواج کردند و پس از دو سال زندگی مشترک در سال 2017 از یکدیگر جدا شدند. اما این جدایی دوستانه و به آرامی صورت نگرفت و دادگاه طلاق این دو بازیگر هالیوود به یکی از پرسروصداترین و جنجالی‌ترین جدایی‌‌ها تبدیل شد.

 

ادعای امبر هرد مبنی بر اینکه مورد آزار فیزیکی قرار گرفته و تکذیب جانی دپ

در جریان طلاق پرسروصدای جانی دپ و امبر هرد، این امبر هرد بود که در دادگاه با ارائه شواهدی مدعی شد، مورد آزار فیزیکی قرار گرفته است. او مدعی بود که قربانی خشونت خانگی شده است، ادعایی که جانی دپ رد می‌کرد و مدعی بود کسی مورد آزار جسمی قرار گرفته، اوست نه همسرش. البته که در جو حاکم بر هالیوود کمتر کسی پیدا می‌شد که حق را به بازیگر «دزدان دریایی کارائیب» دهد و او را قربانی بداند.

جانی دپ درباره ادعا امبر هرد گفته بود:

"کل ماجرا از قبل برنامه ریزی شده و هرد او را به پنتهاوسشان کشانده تا بعد از اعلام این که می‌خواهد از او جدا شود، از دپ بخواهد وسایل شخصی اش را از خانه مشترکشان ببرد.

در آن روز یکی از دوستان هرد نیز همراه وی بوده و با دوستان دیگر هرد که در رسانه‌های اجتماعی فعال بودند تماس مکرر داشته است. هرد، اما ادعا می‌کند که دپ تلفن همراه خود را مانند یک بازیکن بسکتبال و با قدرت زیاد به سمت او پرتاب کرده که به صورت او خورده است. دو دوست هرد که یکی از آن‌ها پشت تلفن بوده و تمامی ماجرا را از طریق تلفن شنیده، ادعا‌های هرد را تایید کرده اند.

بر اساس شکوائیه دپ، اما همان شب پلیس به پنتهاوس محل زندگی آن‌ها مراجعه می‌کند، اما هیچ نشانی از کبودی روی صورت یا آسیب‌های دیگر ادعایی توسط هرد را در خانه مشاهده نمی‌کند، اما وقتی ۶ روز بعد هرد با صورتی کبود در دادگاه حاضر می‌شود، قاضی دستور می‌دهد که دپ حق نزدیک شدن به همسر خود تا اطلاع ثانوی را ندارد."

ادعای امبر هرد: کبودی صورتش به دلیل خشونت جانی دپ

 

انتشار فایل صوتی منتسب به امبر هرد که حکایت از کتک خوردن و خشونت علیه جانی دپ می دهد

این دو بازیگر سرشناس، سال ۲۰۱۷ پس از جنجال‌های فراوان طلاق گرفتند. حالا که مدت زمان زیادی از آن روزها می‌گذرد، انتشار یک فایل صوتی منتسب به امبر هرد ابعاد جدیدی به ماجرا بخشیده است.

این فایل صوتی که نشریه انگلیسی «دیلی‌میل» منتشر کرده است، کفه ترازو را به نفع جانی دپ سنگین می‌کند. در این فایل صدای این دو بازیگر مشهور به گوش می‌رسد که در حال جدال هستند و امبر هرد تایید می‌کند که جانی دپ را کتک می‌زند و در مداجلات اشیاء گوناگون را به سوی او پرتاب می‌کند.

همچنین جانی دپ در تازه ترین ادعای خود چند روز قبل از انتشار این فایل صوتی مدعی شده که همسر سابقش، امبر هرد، در یک درگیری خانگی سیگار روی گونه او گذاشته و در ادامه به سمت او بطری پرتاب کرده که باعث قطع شدن بخشی از انگشت دستش شده است. این بازیگر، ادعاهای اخیر خود را در جریان پرونده شکایتش از گروه مطبوعاتی News Group Newspapers Limited که مالک روزنامه The Sun است و همچنین دن ووتون، ستون نویس این روزنامه، که در مقاله ای در سال ۲۰۱۸ او را  «کتک زن همسر» خطاب کرده بود ارائه کرده است.

دپ مدعی است که درگیری مارس ۲۰۱۵ خود با هرد در استرالیا بعد از آن رخ داد که همسر سابقش صحبت‌های او با وکلایش در مورد تمایل دپ به یک توافق پس از ازدواج بر سر مسائل مالی شنیده است. بازیگر مجموعه فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» ادعا می کند که این موضوع باعث خشمگین شدن هرد شده است.

بر اساس اسناد ارائه شده، دپ با رفتن به طبقه پایین خانه سعی کرده از این درگیری فرار کند اما هرد او را دنبال کرده و با خشونت تمام بر سر او داد زده است.

دپ می گوید که در ادامه برای خود مشروب ریخته و آن را نوشیده است و در همین هنگام بوده که هرد یک بطری را به سمت او پرتاب کرده که البته به او نخورده است. او می گوید که در حال نوشیدن دومین لیوان مشروب خود بوده که هرد یک بطری دیگر را به سمت او پرتاب کرده که با دست جانی دپ برخورد نموده و باعث زخمی شدن انگشت او شده است.

قطع انگشت دست جانی دپ

بر اساس اسناد ارائه شده، امبر هرد در ادامه سیگار خود را روی گونه راست دپ خاموش کرده است.

اخیراً نیز عکسی از جانی دپ در بیمارستانی در استرالیا بدست آمده که تنها چند ساعت پس از درگیری دپ و هرد گرفته شده و این عکس دپ را در حالی نشان می‌دهد که روی یک برانکارد دراز کشیده و انگشت دستش درون یک باند سبز رنگ پیچیده شده است و زخمی روی صورتش دیده می شود که خود و تیم وکلایش ادعا می‌کنند جای سوختگی با سیگار است.

جانی دپ امبر کتک کاری
وکیل جانی دپ تصریح کرده که مدارک بیشتری در این زمینه ارائه خواهد شد، هر چند وکلای خانم هرد این ادعاها را بی اساس، توهین کننده و دروغ دانسته‌اند. در حالی که همه‌جا صحبت از خشونت خانوادگی علیه خانم هرد بوده و او با حضور در دادگاه توانست از جانی دپ جدا شود، اما در ماه‌های اخیر جانی دپ مدعی شده که هرد نه قربانی خشونت خانوادگی بلکه شخصی بوده که علیه او خشونت مرتکب شده است و به خاطر ضربه‌ای که با ادعاهای دروغین به شهرت و اعتبار او زده باید ۵۰ میلیون دلار خسارت به وی بپردازد.

وی در اسنادی که به دادگاه ارائه داده، تصاویری را گنجانده که نشان از خشونت امبر هرد علیه او دارد. دپ ادعا کرده که هرد با ترکیب داروهای آمفتامین تجویز شده توسط پزشک با مواد مخدر تجویز نشده و الکل، او را مورد ضرب و شتم قرار داده است:

«او همچنین به طور مکرر و به کررات به سمت بدن و سر من اشیائی از جمله بطری های سنگین، قوطی نوشابه، شمع های در حال سوختن، کنترل تلویزیون، قوطی تینر را به سمت من پرتاب می کرد که به شدت مرا زخمی می کرد. خانم هرد قربانی خشونت خانوادگی نیست، او انجام دهنده خشونت خانگی است».

جانی دپ و امبر هرد در دادگاه طلاق

 

ادعای دروغین خواهر امبر هرد علیه جانی دپ

«ویتنی»، خواهر امبر هرد در دادگاه، علیه جانی دپ شهادت داده بود که خواهرش را مورد ضرب و شتم قرار داده و همچنین در ادامه گفته بود که هیچ وقت توسط خواهرش مورد آزار فیزیکی و تهدید قرار نگرفته است اما وکلای جانی دپ با انتشار ویدیویی این ادعا را تکذیب کردند.

در این ویدیو، یکی از دوستان «ویتنی» از او می‌پرسد: "با خواهرش دعوا کرده است؟"

و او در پاسخ می‌گوید: "نمی‌خواهد در این باره حرفی بزند."

و در نهایت دوست او با اشاره به کبودی‌های روی بدن «ویتنی» می‌گوید که: "می‌دونستم که توی دعوا، «امبر» میتونه حال تو رو بگیره."

امبر هرد و خواهرش ویتنی در دادگاه/ ادعای دروغین؟!

 

رابطه مخفیانه امبر هرد با جیمز فرانکو؟! | جیمز فرانکو به دادگاه احضار شد

وکلای جانی دپ ادعا کردند که جیمز فرانکو و امبر هرد، زمانی که جانی دپ مشغول فیلمبرداری بوده و در خانه نبوده، رابطه‌ی مخفیانه با یکدیگر داشتند و فیلمی از آن‌ها در آسانسور منتشر کرده‌اند.

هرچند که جیمز فرانکو، رابطه‌ی عاشقانه‌اش را با امبر هرد، زمانی که همسر جانی دپ بوده، تکذیب کرده اما دادگاه او را برای ارائه توضیحات به فراخوانده است.

فرانکو این فراخوان دادگاه را پذیرفته اما اعلام کرده که در یک دادگاه خصوصی، این توضیحات را ارائه می‌دهد.

رابطه مخفیانه امبر هرد با جیمز فرانکو؟!

 

سخنرانی امبر هرد بعد از جلسه‌ی جمع بندی دادگاه جانی دپ

امر هرد بعد از آخرین جلسه از دادگاه شکایت جانی دپ علیه روزنامه سان در دادگاه لندن گفت:

"پس از نهایی شدن طلاقم در سال 2016، خواستم به زندگی خود ادامه دهم، من این شکایت را ثبت نکردم و علیرغم اهمیت آن ، ترجیح می دادم که در دادگاه حضور نداشته باشم.
تکرار دوباره‌ی رابطه‌ی گذشته‌ام، زیر سوال رفتن انگیزه‌ها و حقایقم، و عمومی شدن جزئیات زندگی‌ام با جانی، واقعا برام دردناک بود.
من پای شهادتم ایستادم و به عدالت دادگاه انگلستان ایمان دارم."

سخنرانی امبر هرد بعد از جلسه‌ی جمع بندی دادگاه جانی دپ

 

ده حقیقت جذاب درباره جانی دپ

خبرهای مرتبط:


همسران سابق جانی دپ و دخترش از او دفاع کردند


بنر 40 نکته خواندنی از امبر هرد


بنر 40 نکته خواندنی از جانی دپ


 

نظرهای منتشرشده