ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«شهربانو» با دو بازيگر جديد به خط پایان رسید

۸ ماه پیش
همزمان با پایان فیلمبرداری «شهربانو» به کارگردانی مریم بحرالعلومی، از اولین تیزر پشت صحنه این فیلم رونمایی شد.

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه‌ای، فيلمبردارى فیلم سینمایی «شهربانو» دومين ساخته مريم بحرالعلومى كه از اوايل آذرماه در تهران آغاز شده بود، با پيوستن بهناز جعفرى و يوسف تيمورى به جمع بازیگران، در خيابان شاپور به پايان رسيد.

بهناز جعفری كه اخيرا در فيلم داريوش مهرجويى نقش‌آفرينى كرده، بعد از فيلم تحسين شده «پاسيو» در دومين تجربه همكارى با بحرالعلومى، اين بار با نقشى متفاوت و يوسف تيمورى پس از گذشت سال‌ها از فيلم «بوتیک»، دوباره در حضورى جدى با فرشته صدرعرفايى همبازى شده‌اند.

اين فيلم اجتماعى كه فرم حضور در سى و هشتمين جشنواره فیلم فجر را پر كرده بود، به‌دليل عدم جذب حمايت‌هاى مالى لازم به اين رويداد سينمايى نرسيد و همچون فيلم اول بحرالعلومى از توليدات كاملا مستقل و شخصى سينماى ايران به‌شمار مى‌رود كه كارگردان، خود به‌عنوان سرمايه‌گذار و مجرى طرح، آن را مقابل دوربين مسعود امينى تيرانى برده است.

تدوين «شهربانو» به تازگی توسط سينا گنجوى آغاز شده و پيش‌بينى مى‌شود اين فيلم كه اولين تهيه‌كنندگى پگاه احمدى است، پس از طى مراحل فنى تا پايان سال جارى آماده نمايش شود.

بازيگران اصلى «شهربانو» عبارتند از: فرشته صدرعرفايى، بهناز جعفرى، گلاره عباسى، سامان صفارى، محمد ولى‌زادگان، على كيان‌ارثى و بهرنگ علوى، با حضورِ یوسف تیموری

اولین تیزر پشت صحنه فیلم:

تصويربردار پشت صحنه: على يعقوبى
ساخت تيزر: مهدى مقدم

نظرهای منتشرشده