ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سخنرانی جنجالی واکین فینیکس در گلدن گلوب 2020

یک سال پیش
صحبت های طولانی و جنجالی واکین فینیکس، بازیگر «جوکر» در هفتاد و هفتمین گلدن گلوب و درخواستش از هنرمندان: ما باید بیشتر از این‌ کار را انجام دهیم.+ ویدیو

اختصاصی سلام سینما - واکین فینیکس در هفتاد و هفتمین مراسم جوایز گلدن گلوب(Golden Globe 2020) جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای فیلم «جوکر» دریافت کرد. او توانست آدام درایور را که رقیب اصلی‌اش بود، شکست دهد و جایزه گلدن گلوب 2020 را از آن خود کند.

او در ابتدای صحبت‌هایش از گلدن گلوب تشکر کرد که غذاهای بدون گوشت را برای افزایش آگاهی درباره تغییرات آب و هوا سرو کردند. او این حرکت را یک حرکت جسورانه نامید و در ادامه گفت:

"ما همه می‌دانیم که بهترین بازیگر نقش اول مرد وجود ندارد و این عنوان فقط به این دلیل ساخته شده که تبلیغات با آن انجام بگیرد. من میدونم که آدم‌ها این جمله رو میگن ولی واقعا باعث افتخارم بود که نامم در کنار نام شماها بود.

این خیلی خوب است که تعداد زیادی از هنرمندان روی صحنه آمدند و برای استرالیا آرزو کردند. اما ما باید بیشتر از این‌ کار را انجام دهیم. درسته؟

من همیشه آدم درستکاری نبودم، خیلی از شماها در این سالن، فرصت‌های مختلفی به من دادید تا بتوانم درست به این موقعیت برسم. من خیلی سپاسگزام و امیدوارم که بتوانیم متحد باشیم و تغییراتی ایجاد کنیم.

رای دادن، عالیه اما بعضی وقت‌ها ما باید این مسئولیت را بر دوش خودمان بگذاریم و در زندگی خودمان، تغییرات و فداکاری‌‌هایی ایجاد کنیم. امیدوارم که بتوانیم این کار را انجام دهیم.

ما مجبور نیستیم که با هواپیماهای خصوصی به پالم اسپرینگر بریم یا از آنجا برگردیم. خواهش می‌کنم ازتون.

من سعی می‌کنم که بهتر عمل کنم و امیدوارم شماها هم این کار را بکنید.

خیلی ممنونم که امشب من رو انتخاب کردید. من بابت امشب و همه شما بسیار سپاسگزارم. ممنون"

صدای او در تلویزیون، بارها به دلیل استفاده از کلمه «f..k» در سخنرانی‌اش قطع شد.

این جایزه، دومین گلدن گلوب واکین فینیکس بود. همچنین این بازیگر تاکنون سه بار در اسکار نامزد شده است.

نظرهای منتشرشده