ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مهناز افشار: فکر نمیکنم «آشفته گی» آخرین فیلمم در ایران باشد

یک سال پیش
مهناز افشار با انتشار ویدیویی از پشت صحنه «آشفته گی» در کنار بهرام رادان نوشت: این تصور رو ندارم که «آشفته‌گی» آخرین فیلم من در ایران باشد.

به گزارش سلام سینما بعد از آن که ویدیوهای مهناز افشار به عنوان داور برنامه استعدادیابی «پرشیا گات تلنت»(Persia's Got Talent) در خارج از کشور منتشر شد و در فضای مجازی سر و صدایی به پا کرد، نوبت به اکران فیلم سینمایی «آشفته گی» با بازی او در ایران رسید.

با انتشار پوستر اصلی «آشفته گی» بدون تصویر مهناز افشار( بازیگر نقش اصلی این فیلم)، باری دیگر صحبت‌ها درباره برنگشتن این بازیگر به ایران مطرح شد.

مهناز افشار با انتشار ویدیویی از پشت صحنه «آشفته گی» در کنار بهرام رادان نوشت:

"بهرام تو همیشه در حال اذیت کردن منی
و من که آروم و قرار ندارم
راستش خودم این تصور رو ندارم که این آخرین فیلم من در سینمای ایران خواهد بود، که اگر هم این تصمیم رو برای من بگیرن یا گرفته باشند هم چیزی از عشق من به سینمای ایران و از دوستان و اون دسته از همکاران خوب و شریفم و مردم نازنینن که همیشه حامی و مشوق من بودند، کم نخواهد شد...............
پس فعلا از دیدن آشفته گی ما لذت ببرید
امشب بهرام با شماهاست تا فیلم رو ببینین جای من کلی اذیتش کنین"

 

واکنش مهناز افشار، بازیگر «آشفته‌گی» به بی‌تفاوتی انجمن بازیگران به حذف تصویرش از پوستر فیلم

مهناز افشار: این تصور رو ندارم که «آشفته‌گی» آخرین فیلم من در ایران باشد

بعد از انتشار پوستر فیلم «آشفته گی» بدون تصویر مهناز افشار، او با انتقاد از انجمن بازیگران و یادی از داود رشیدی در اینستاگرامش نوشت:

"دریا مشرقی
آشفته گی
از امروز اکران شد...
اینکه چرا در پوستر فیلم عکس من نیست یا اینکه چرا انجمن بازیگران و رییس محترمش پیگیری نمیکنه، خیلی وقت میشه که سئوالم نیست چون هم عادت دارم و هم معتقدم مردم خودشون همیشه حواسشون بوده و کم کاری مسئولین رو جبران کردند"

 

مهناز افشار در فیلم «آشفته گی» به کارگردانی فریدون جیرانی، نقش «دریا مشرقی» را بازی می‌کند. او دو فیلم «مهمانخانه ماه نو» و «ناگهان درخت» را دارد که هنوز در ایران اکران نشدند.

نظرهای منتشرشده