ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پاسخ تهیه‌کننده «زیر همکف» به انتقادها از بازی هومن شاهی

یک سال پیش
رضا جودی به انتقاد‌های رسانه ها پیرامون بازی هومن شاهی در سریال «زیر همکف» واکنش نشان داد: مگر معرفی چهره جدید به تلویزیون اشکال دارد؟!

به گزارش سلام سینما رضا جودی تهیه‌کننده سریال «زیر همکف»، درباره دلایل انتخاب هومن شاهی برای بازی در این مجموعه تلویزیونی به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: ما یک سریال ساختیم که چند بازیگر دارد و آقای هومن شاهی هم یکی از آنهاست. معرفی چهره جدید به تلویزیون چه اشکالی دارد؟ آقای شاهی قبلاً در فضای مجازی و برنامه «خندوانه» فعالیت داشته است. الان هم در قاب تلویزیون قرار گرفته؛ ایراد این کار کجاست؟

وی افزود: ما قبلاً در سریال «لیسانسه‌ها» تجربه معرفی چهره جدید را داشتیم. آقای هوتن شکیبا که تا آن موقع در تلویزیون بازی نکرده بودند را معرفی کردیم و دیدید که چطور در کارش درخشید؛ به نظرم شناسایی و ورود چهره جدید به تلویزیون هیچ اشکالی ندارد و اتفاقاً رویکرد خود من کار کردن با افراد جدید است.

تهیه کننده سریال‌های تلویزیونی، درباره مهارت هومن شاهی در عرصه بازیگری اظهار کرد: ما این بازیگر را انتخاب کردیم و در حال حاضر در سریال هم بازی می‌کند؛ اگر اهل این حرفه باشد در آن ماندگار می‌شود. مهارت او برای ما قابل قبول است.

نظرهای منتشرشده