ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«مست عشق» در میانه فیلمبرداری درخواست پروانه ساخت داد

۹ ماه پیش
عاون نظارت سازمان سینمایی: «مست عشق» در میانه فیلمبرداری درخواست پروانه ساخت داد که قبول نکردیم. چرا که در قانون تصریح شده که صدور پروانه ساخت پیش از آغاز تولید آثار امکان پذیر است نه در حین فیلمبرداری.

به گزارش سلام سینما معاون نظارت سازمان سینمایی درباره اینکه آیا فیلم سینمایی «مست عشق»، جدیدترین اثر حسن فتحی برای اخذ پروانه نمایش در ایران اقدامی کرده است، گفت:

"تا این لحظه هنوز برای نمایش در خواستی نداشته است و البته این فیلم هنوز پروانه ساخت هم دریافت نکرده است."

وی تاکید کرد:

"گرچه اخیرا درخواست پروانه ساخت کردند که بر اساس قانون امکان صدور این پروانه برای آنها وجود نداشت؛ چرا که در قانون تصریح شده که صدور پروانه ساخت پیش از آغاز تولید آثار امکان پذیر است نه در حین فیلمبرداری. ما به دوستان اعلام کردیم که امکان صدور پروانه ساخت را نداریم و طبیعتا مثل همه فیلم های دیگر که چنین شرایطی را دارند، در صورت تمایل باید در نوبت بررسی پروانه نمایش قرار بگیرند و مسیر قانونی خودش را طی کند.

ما الان در مقام قضاوت این فیلم نیستیم. منتظر می مانیم تا کار تولید این فیلم تمام شود و شورای پروانه نمایش آن را ببیند و اگر شرایط نمایش داشته باشد این شورا در مورد آن تصمیم خواهد گرفت. شرایط فیلم مست عشق کمی متفاوت با سایر آثار است به همین دلیل ما هم ترجیح می دهیم که موقع نیاز به پروانه نمایش در مورد آن قضاوت کنیم."

نظرهای منتشرشده