ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تماشای پیشونی سفید 3 با اشتراک رایگان در فیلمگردی

۹ ماه پیش
فیلم سینمایی "پیشونی سفید 3" راهی شبکه نمایش خانگی شد و شما میتوانید این فیلم را در سایت فیلم‌گردی به صورت قانونی و با اشتراک رایگان تماشا کنید.

فیلم سینمایی "پیشونی سفید 3" راهی شبکه نمایش خانگی شد و شما میتوانید این فیلم را در سایت فیلم‌گردی به صورت قانونی و با اشتراک رایگان تماشا کنید.
سید جواد هاشمی که در این سال ها تمرکز و فعالیت خود را تماماً معطوف ساخت فیلم های حوزه کودک و نوجوان کرده است و پس از کارگردانی سری اول و دوم این فیلم، صحبت از قسمت سوم پیشونی سفید را به میان آورده بود تا اینکه در تابستان 97 این فیلم ساخته شد و از اواخر اسفند نیز به روی پرده رفت و همچون دو قسمت قبلی بسیار مورد توجه علاقمندان قرار گرفت.

پیشونی سفید 3 در نهایت توانست به فروشی بالغ بر 3 میلیارد تومان برسد که برای فیلمی در این رنج و مدیوم رقم قابل توجهی می تواند باشد.        
فیلم پیشونی سفید 3 یک فیلم پربازیگر  است؛ با بازیگران روز و مطرح سینمای ایران همچون پژمان بازغی، لیلا اوتادی، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، محمدرضا شریفی‌نیا، سیدجواد هاشمی، امیر غفارمنش، هومن حاجی عبداللهی که هر کدام با بازی خوب خود به ایفای نقش پرداخته اند.

داستان فیلم در قسمت اول از اختاپوس شروع شد، جایی که یک آهوی پیشونی سفید، با دور شدن از خانه دچار مشکلاتی می‌شود. بعد از آن در آهوی پیشونی سفید ۲، «اختاپوس» از درون یک غار، امورات قلعه را فرمانروايی می‌کند. او برای به دام انداختن آهوها و نوشیدن عصاره تن آن‌ها «بل بله» را به خدمت گرفته اما آهوها با نقشه‌ «پيشونی سفيد» از قلعه فرار می‌کنند. از سوی ديگر مادر «آهوي پيشوني‌ سفيد» برگشته تا آهو را از «سالار» يعني پدر خوانده‌اش پس بگيرد و «پيشوني‌سفيد» به دليل رنجش از سالار، می‌خواهد به پيش مادرش بازگردد اما ...

در پیشونی سفید ۳ ماجراهای جدیدی رقم خواهد خورد و همچون قسمت های قبل اجرای موزیکال و شادی را شاهد هستید.

در خلاصه ی این فیلم آمده‌ است که  قرار است برای آهوی پیشونی سفید اتفاقات تازه ای بیافتد و درگیر ماجرایی جدید شود ولی اینبار با داستانی حتی جذاب تر و تماشایی تر .

شما عزیزان می توانید فیلم سینمایی پیشونی سفید 3 را به صورت قانونی و با اشتراک رایگان در سایت تماشای انلاین فیلم‌گردی تماشا کنید.        

نظرهای منتشرشده