ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«دیاپازون» در جشنواره فیلم های مستقل کلکته

۹ ماه پیش
«دیاپازون» در ادامه حضور جهانی خود، این بار به بخش بین‌الملل جشنواره فیلم‌های مستقل کلکته در کشور هندوستان راه یافت.

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه؛ فیلم سینمایی «دیاپازون» به کارگردانی حامد تهرانی و نویسندگی حسین تهرانی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع‌نوری در ادامه حضور جهانی خود،  این بار در بخش بین‌الملل جشنواره فیلم‌های مستقل کلکته در کشور هندوستان حضور خواهد داشت و از ۵ تا ۱۱ ژانویه با دیگر آثار حاضر در این رویداد به رقابت خواهد پرداخت. 

این جشنواره توجه ویژه‌ای به فیلمسازان جوان، مستقل و با نگاه سازنده و رویکرد متفاوت در عرصه سینما دارد و در سالهای گذشته توجه ویژه‌ای از تمام دنیا به آن صورت گرفته است. 

«دیاپازون» که هنوز به اکران عمومی در ایران نرسیده، در ماه‌های گذشته، حضور قابل توجهی در جشنواره‌های جهانی از جمله ‏«black movie» در سوئیس، جشنواره بوسان کره‌جنوبی و همچنین جشنواره بین‌المللی «توفی‌فست» لهستان، داشته است. 

فیلمنامه «دیاپازون» را حسین تهرانی با رویکردی اجتماعی و خانوادگی به نگارش درآورده و حضور بازیگران جوان تئاتر در کنار چهره‌های سینمایی در این اثر ، یکی از نکات قابل توجه آن محسوب می‌شود. 

ژاله صامتی، بهنوش بختیاری، علیرضا استادی، مهدی حسینی‌نیا، حسین تهرانى، ایلیا کیوان و معصومه رحمانی، بابک نوری و با معرفى علیرضا ساوه درودی، مهرنوش حاجی‌خانی، شادی گنجی، مهران آتش‌زای، مهسا اکبری، سارا سرابی، غزال غلامی، یکتا طبیبی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش کننده جهانى این فیلم موسسه بین‌المللى هنر هفتم با مدیریت علیرضا شاهرخى است.

نظرهای منتشرشده