ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

انتخاب پردیس ملت به عنوان سینمای اهالی رسانه جشنواره فجر 38

۹ ماه پیش
پردیس سینمایی «ملت» به عنوان سینمای اهالی رسانه در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شد.

به گزارش سلام سینما مسعود نجفی، مدیر روابط عمومی سی و هشتمین  جشنواره فیلم فجر از انتخاب پردیس ملت به عنوان سینمای رسانه خبر داد و گفت:

"امسال هم پردیس ملت سینمای اهالی رسانه خواهد بود."

 

 آغاز ثبت نام اصحاب رسانه و منتقدان جشنواره فیلم فجر از 23 آذر

زمان ثبت نام خبرنگاران از شنبه تا جمعه هفته آینده است. امسال هم اسامی متقاضیان و دریافت‌کنندگان کارت جشنواره اعلام عمومی خواهد شد.

 

همچنبن هاشم میرزاخانی، مدیرعامل موسسه «تصویر شهر» در گفتگو با خبرنگار مهر، از افزایش ظرفیت پردیس سینمایی «ملت» از سینماهای سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و بازسازی و تجهیز آن در تمامی بخش‌ها تا دهه فجر امسال خبر داد.

مساعدت شهردار برای حل معضل پارکینگ

وی افزود: به دنبال حل معضل پارکینگ این مجموعه پس از سالیان طولانی با دستور و مساعدت شهردار تهران و معاونت فنی و عمرانی ایشان از اردیبهشت ماه سال جاری بازنگری، توسعه و بازسازی این پردیس سینمایی در دستور کار موسسه تصویر شهر قرار گرفت که در حال حاضر بیش از هشتاد درصد عملیات عمرانی آن انجام  و به زمان افتتاح سالن‌های جدید نزدیک شده است. همچنین این مجموعه علاوه بر در اختیار داشتن بهترین امکانات نمایش با تجهیز شدن به سیستم نمایش Dcinema و صدای دالبی در کلیه سالن‌ها؛ هم مورد توجه مخاطبان خود بوده و هم تهیه‌کنندگان و سینماگران از کیفیت صدا و نمایش فیلم‌هایشان در این پردیس همواره رضایت داشته اند.

میرزاخانی تصریح کرد: از ابتدای سال ۱۳۹۸ با توجه به وظیفه سازمانی موسسه تصویر شهر مبنی‌بر توسعه و تجهیز فضا و امکانات نمایشی پردیس‌های تابعه، بررسی‌های به عمل آمده و مشورت‌های گرفته شده از مهندسان، طراحان و معماران داخلی به نحوی که مشکلی در فضاهای باز و گرافیک محیطی این سازه ایجاد نشود، ۷ سالن دیگر به ظرفیت نمایش پردیس اضافه شد که در مجموع ظرفیت پردیس ملت به  ۱۸۱۵ صندلی افزایش یافت.

این مدیر فرهنگی در ادامه گفت: یکی دیگر از مشکلات مجموعه عدم برخورداری از فضای پذیرایی و همچنین پر کردن اوقات فراغت خانواده‌ها بود که با احداث فودکورت ملت با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی در طبقه مثبت ۲ با ظرفیت ۸۰۰ نفر و افتتاح آن همزمان با هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم شهر در تیرماه سال جاری یکی دیگر از معضلات این مجموعه مرتفع شد.

میرزاخانی درباره فضای نمایشگاه و گالری نیز بیان کرد: گالری پردیس نیز بازسازی و به نورپردازی حرفه ای مجهز شده است.

افزایش ظرفیت سالن‌ها و تقویت اینترنت

مدیرعامل موسسه تصویر شهر درباره بازسازی سالن‌های موجود در پردیس ابراز کرد: در رابطه با سالن‌های موجود، در هر سالن ۲۰ صندلی به ظرفیت کنونی اضافه و نورهای داخلی و سایر امکانات نیز بهسازی شده است.

وی در ادامه گفت: با تغییر کلی ساختار اینترنت این مجموعه در حال حاضر امکان برقراری ارتباط اینترنتی در تمامی طبقات و فضاها فراهم شده و به منظور تقویت آنتن تلفن‌های همراه با شرکت‌های مهم در این باره مکاتبه و هم اکنون زیر ساخت آن در مجموعه تعبیه شده است.

میرزاخانی در پایان از تسهیلات ویژه به مخاطبان درباره رفت و آمد به این مجموعه خبر داد و گفت: طبق توافق انجام شده با شرکت تاکسی اینترنتی، به هر کدام از مخاطبانی که بلیت فیلم مورد نظر خود را به صورت آنلاین از وب سایت پردیس ملت به نشانی www.cinemamellat.com و یا به‌صورت حضوری در گیشه سینما خریداری می‌کنند، کد تخفیف اسنپ از ۵۰ تا ۱۰۰ درصد ارائه می‌شود.

در پایان یادآوری می‌شود که امکانات فوق همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران امسال رسما افتتاح و به ناوگان اکران افزوده خواهد شد.

نظرهای منتشرشده