ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

بهمن قبادی در کنار آل پاچینو در «مرد ایرلندی»+ ویدیو

۱۴ روز پیش
ویدیویی از بهمن قبادی، کارگردان ایرانی، در کنار آل پاچینو در فیلم «مرد ایرلندی»(The Irishman) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی

به گزارش سلام سینما فیلم سینمایی «مرد ایرلندی»(The Irishman) به کارگردانی مارتین اسکورسیزی که اکران کوتاهی در سینماهای آمریکا، انگلیس و ... داشت، در تاریخ ۲۷ نوامبر ۲۰۱۹ (۶ آذر ۱۳۹۸) که روز شکرگزاری است، در شبکه نتفلیکس منتشر شد.

در خلاصه داستان فیلم «مرد ایرلندی»(The Irishman) که در ژانر بیوگرافی، درام و جنایی ساخته شده، آمده است: «فرانک شیرن» ادعا می کند که با دار و دسته بافالینو در ارتباط است و «جیمی هوفا» را کشته است.

در بخشی از این فیلم شاهد حضور کوتاه و افتخاری بهمن قبادی، کارگردان، فیلمنامه نویس، تهیه کننده و عکاس ایرانی هستیم.

از کارهای بهمن قبادی می‌توان به ساخت فیلم هایی چون «زمانی برای مستی اسب ها»،‌ «آوازهای سرزمین مادری ام»، «لاک پشت ها هم پرواز می کنند»، «نیوه مانگ»، «کسی از گربه های ایرانی خبر نداره»،‌ «فصل کرگدن» و ... اشاره کرد.

بهمن قبادی رابطه خوبی با مارتین اسکورسیزی، کارگردان این فیلم دارد و قرار است فیلم تازه اش را در آمریکا با همکاری او بسازد.

فیلم «مرد ایرلندی»(The Irishman) تاکنون با استقبال مثبت مردم و منتقدان مواجه شده، این فیلم امتیاز 8.4 از 10 را از مردم در سایت آی ام دی بی و امتیاز 96 از 100 را از منتقدان در سایت rottentomatoes دریافت کرده است.

نظرهای منتشرشده