ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

انتقاد جاویدی از انتشار نسخه پرده ای «سرخ پوست»

۷ ماه پیش
کارگردان فیلم «سرخ‌پوست» از انتشار نسخه‌ای پرده‌ای این فیلم در فضای مجازی و نبود برخورد جدی و قاطع با سارقان و قاچاقچیان فیلم‌های سینمایی انتقاد کرد.

به گزارش سلام سینما کارگردان فیلم «سرخ پوست» نیما جاویدی از انتشار نسخه‌ای پرده‌ای این فیلم در فضای مجازی و نبود برخورد جدی و قاطع با سارقان و قاچاقچیان فیلم‌های سینمایی انتقاد کرد.

او در اینستاگرام خود نوشت: 
صفحات مجازي پر شده از نسخه ي غيرقانوني و بي كيفيت فيلم سرخ پوست كه از روي پرده برداشته شده است
متاسفانه برخورد با سارقين و قاچاقچيان فيلمهاي سينمايي در فضاي مجازي به هيچ وجه قاطعانه و جدي نيست و دزدان با وقاحت و خيال راحت حالا ديگر فيلم ها را از روي پرده ي سينما!!! مي دزدند و انگار نه انگار!
نگذاريم اين دزدي و بالا رفتن از ديوار سينما تبديل به امري عادي شود. باور كنيد كار به جايي رسيده كه بيم تجري مي رود و امنيت و آرامش صاحبان فيلمها مختل شده است.
به نمايندگي از طرف بيش از يكصد نفر از عوامل و دست اندركاران فيلم سينمايي سرخ پوست كه ماحصل تلاش شبانه روزي شان در روز روشن به يغما رفته از متوليان محترم برقراري امنيت در اين حوزه مي خواهم يك بار براي هميشه با برخورد قاطع و سريع خود ضمن برقراري آرامش به اين اوضاع خاتمه دهند كه ديگر دزدان مال مردم جرئت نكنند چنين بي پروا و گستاخانه در روز روشن اموالمان را به تاراج ببرند.
در ادامه اطمينان دارم مخاطبان فهيم فيلمهاي سينماي ايران حتي اگر فرصت ديدن اين فيلم بر روي پرده ي سينما را پيدا نكرده باشند به احترام خودشان هم كه شده حاضر به ديدن نسخه ي بي كيفيت و پرده اي فيلم نخواهند شد.
نسخه ي با كيفيت فيلم براي مخاطبين عزيز به زودي در شبكه نمايش خانگي عرضه خواهد شد.

نظرهای منتشرشده