ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

لیدی گاگا در فیلم جدید ریدلی اسکات درباره زندگی «گوچی»

یک سال پیش
«لیدی گاگا» قرار است در فیلمی بازی کند که درباره خانواده «گوچی» است و «ریدلی اسکات» آن را کارگردانی می کند.

به گزارش سلام سینما، لیدی گاگا برای دومین بار بازیگر یک فیلم سینمایی می‌شود و این بار برای ریدلی اسکات جلوی دوربین می‌رود.

این فیلم درامی جنایی است که با الهام از رویدادهای واقعی ساخته می‌شود و «لیدی گاگا» در آن در نقش «پاتریسیا رجیانی»، همسر سابق «مائوریتسیو گوچی» نوه‌ بنیانگذار گوچی ظاهر می‌شود.

بیش از ۱۰ سال پیش خبر ساخته شدن این فیلم توسط اسکات مطرح شده بود.

«رجیانی» برای تلاش در قتل همسر سابقش روی پله‌های دفترش در سال ۱۹۹۵ در ایتالیا دستگیر و محاکمه شد. او در طی محاکمه با لقب بیوه سیاه خوانده می‌شد و در نهایت تا سال ۲۰۱۶ که آزاد شد به مدت ۱۸ سال در زندان بود.

«لیدی گاگا» پس از آن که با بازی در نخستین فیلم بلندش «ستاره‌ای متولد شد» به کارگردانی «بردلی کوپر»، نامزدی اسکار بهترین بازیگر زن را دریافت کرد، برای بازی در این فیلم انتخاب شده است. او که خواننده ترانه فیلم اولش هم بود، برای آن جایزه بهترین ترانه اوریجینال اسکار را دریافت کرد.

فیلمنامه ماجرای قتل «گوچی» توسط «روبرتو بِنتیوینا» با اقتباس از کتاب «سارا گی فوردن» با عنوان «خانه گوچی: داستانی احساسی از قتل، دیوانگی، زرق و برق و حرص» نوشته شده است. 

اسکات تهیه کننده فیلم گوچی هم خواهد بود.

جدیدترین اسکات «همه پول‌های دنیا» درباره آدم‌ربایی گتی بود. وی برای «تلما ولوییز»، «گلادیاتور» و «سقوط شاهین سیاه» نامزدی اسکار را برای کارگردانی کسب کرد و «مریخی» دیگر فیلم وی نامزد کسب اسکار بهترین فیلم شده بود.

وی اکنون در حال کارگردانی درامی تاریخی با عنوان «آخرین دوئل» با بازی بن افلک، مت دیمون و آدام درایور است.

 

منبع: مهر به نقل از ورایتی

نظرهای منتشرشده