ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اسپین آف جدید برای «بازی تاج و تخت»/ کنسلی پروژه نائومی واتس

یک سال پیش
ساخت اسپین-آف «شب طولانی/ The Long Night» که قرار بود نائومی واتس در آن بازی کند، کنسل شد ولی خبرهای جدید در راه است...

به گزارش سلام سینما، ساخت اسپین-آف سریال «بازی تاج و تخت» با عنوان «شب طولانی/ The Long Night» که قرار بود نائومی واتس در آن بازی کند، کنسل شد اما پیش درآمدی از آن بر اساس رمان «آتش و خون/ Fire & Blood» ساخته می شود.

نام این سریال، «خاندان اژدها/ House of the Dragon.» است و وقایع آن مربوط به 300 سال قبل از سریال «بازی تاج و تخت» و روایتگر داستان خاندان تارگرین است. «میگل سپاچنیک» که پیش از این 6 قسمت از سریال «بازی تاج و تخت» را ساخته بود، برای این سریال هم کارگردانی می کند. او قسمت هایی مثل «نبرد حرامزاده ها/ Battle of the Bastards» و «هاردهوم/ Hardhome » را در کارنامه دارد که جزو بهترین قسمت های این سریال از نظر کاربران هستند.

کانال HBO برای این سریال 10 قسمت در نظر گرفته است. «جرج آر.آر. مارتین»، نویسنده رمان این سریال ها، هم اکنون تهیه کنندگی «آتش و خون» را بر عهده دارد. «رایان کندال» هم دیگر تهیه کننده این سریال است.

مدیر کانال HBO درباره این سریال گفت: «ما در نظر داریم تا با جرج، میگل و رایان درباره ریشه خاندان تارگرین جستجو کنیم.»

خبر پخش سریال «خاندان اژدها/ House of the Dragon» در حالی از طرف HBO پخش شد که چند ساعت قبل از آن خبر کنسل شدن پروژه « شب طولانی/ The Long Night» با بازی «نائومی واتس» اعلام شده بود. این خبر، سال گذشته و پیش از آغاز فصل آخر «بازی تاج و تخت» توسط نویسنده آن در مصاحبه ای با نشریه «ایندیپندنت» اعلام شد.

 

منبع: ورایتی

نظرهای منتشرشده