ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سینما بهمن تهران پردیس 4 سالنه می شود

۱۰ ماه پیش
تداوم نهضت سینماسازی «بهمن سبز»/  در ادامه بازسازی «سینما بهمن» تهران،این سینما با داشتن 4 سالن سینمایی باکیفیت به جمع پردیس های چهارسالنه خواهد پیوست.

به گزارش سلام سینما، موسسه فرهنگی- تبلیغاتی «بهمن سبز» حوزه هنری در ادامه نهضت سینماسازی خود از ابتدای مهرماه 98 کار بازسازی «سینما بهمن» یکی از معروف ترین و باسابقه ترین سینماهای شهر تهران را آغاز کرد.
این سینما که در 2 سالن و با ظرفیت 1170 صندلی در سال 1344 در میدان انقلاب تهران و در مجاورت دانشگاه تهران تأسیس شد، از ابتدای انقلاب اسلامی تحت مدیریت حوزه هنری به نمایش فیلم های سینمایی می پرداخت.
«سینما بهمن» که مرکزیت آن در شهر، طی سال ها آن را به سینمایی در دسترس دانشجویان و سینمادوستان تبدیل کرد، سال گذشته سالن یک آن مورد بازسازی و بهره برداری قرار گرفت و اکنون سالن 2 این سینما با ظرفیت 450 نفر در حال مرمت و بازسازی می باشد.
«بهمن سبز» در کنار بازسازی سالن 2، دو سالن اختصاصی با ظرفیت های 55 و 50 نفر به مجموع سالن های این سینما خواهد افزود. درنهایت در پایان این بازسازی و نوسازی، «سینما بهمن» تهران با داشتن 4 سالن سینمایی باکیفیت به جمع پردیس های چهارسالنه خواهد پیوست.

گفتنی است سازمان سینمایی سوره مهر، موسسه بهمن سبز حوزه هنری و موسسه سینما شهر در این پروژه همکاری دارند.

نظرهای منتشرشده