ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«مردگان متحرک/The Walking Dead» برای فصل یازدهم تمدید شد

۸ ماه پیش
ظاهرا سریال «واکینگ دد» یا «مردگان متحرک» به این زودی‌ها جایی نمی‌رود و یک چهره آشنا هم برای فصل جدید آن دوباره بازمی‌گردد.

به گزارش سلام سینما، سریال «مردگان متحرک/The Walking Dead» به این زودی ها جایی نمی رود و با یک چهره آشنا برای فصل جدید آن دوباره بازمی گردد. «شورانر آنجلا کانگ» در مراسم کامیک کان نیویورک اعلام کرد که شبکه ای‌ام‌سی این سریال درام زامبی را برای فصل یازدهم تمدید کرده و همچنین تایید کرد که «لارن کوهن» یک بار دیگر در نقش «مگی گرین» به این سریال بازمی‌گردد. شخصیت قدیمی او آخرین بار در پایان فصل نهم دیده شده بود و هم‌زمان با خروج «اندرو لینکلن» دیگر شخصیت اصلی داستان از سریال کنار رفته بود. او در فصل یازدهم یکی از شخصیت‌های ثابت خواهد بود.
کوهن گفت: «کاملا سورآل است. حس خانه را دارد. خیلی احساساتی است. حس‌ می‌کنم این یک کامیک کان و یک خانواده خیلی ویژه است و من واقعا خوشحالم که اینجا هستم.»
«سارا بارنت» رییس شبکه ای‌ام‌سی در بیانیه‌ای گفت: «این سریال ۱۰ سال پیش در حالی آغاز به کار کرد که عمق یک سریال درام با پرستیژ درجه یک را داشت. و حالا ۱۰ سال بعد این پدیده از نظر خلاقانه رشد کرده و منتقدان و مخاطبان از تمدید آن استقبال می‌کنند. بسیار خوشحالیم که دوباره به لارن کوهن خوش‌آمد بگوییم که ارزش بسیاری برای این سریال و هواداران مشتاق جهانی آن داشته است.»
تمدید سریال برای فصل یازدهم باعث می‌شود داستان بسیار نزدیک‌تر به پایان کمیک بوک‌ها بشود، البته هنوز مشخص نیست که سریال از کمیک بوک‌ها فراتر هم خواهد رفت یا خیر.
در پنل کامیک کان همچنین مشخص شد بازیگران جدید فصل دهم چه کسانی خواهند بود: پائولا لازارو در نقش پرنسس ظاهر می‌شود که یکی از شخصیت‌های محبوب هواداران از کمیک بوک‌هاست.


منبع: مهر به نقل از هالیوود ریپورتر

نظرهای منتشرشده