ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

بزرگترین رکورد فروش در ماه اکتبر برای جوکر

۸ ماه پیش
«جوکر/Joker» با بازی «واکین فنیکس» که یکی از شانس‌های اصلی جایزه اسکار است؛ بزرگترین رکورد فروش در ماه اکتبر را بدست خواهد آورد.

به گزارش سلام سینما، فیلم «جوکر/ Joker» که از هفته قبل در هالیوود جنجال به‌پا کرده است، در جمعه قبل به فروش فوق‌العاده 39 میلیون و 900 هزار دلار دست پیدا کرد. با این حساب به‌نظر می‌رسد فروش این فیلم سینمایی، به مبلغ 95 میلیون دلار برسد. 

افتتاحیه این فیلم در هفته قبل، به علت وجود تیراندازی و خطرات احتمالی بدون خبرنگاران برگزار شد که واکنش‌های آنان را به دنبال داشت.

این فیلم سینمایی محصول «برادران وارنر» که توسط «تاد فیلیپس» کارگردانی شده و نقش اصلی آن را «واکین فینیکس,» بازی می‌کند، به‌راحتی توانست رکورد فروش جمعه اول اکتبر سال قبل را که «ونوم» با فروش 32 میلیون و 500 هزار دلار به‌دست آورده بود، بزند. این فیلم همینطور توانسته بود در فروش داخلی آمریکا بیش از 80 میلیون دلار به جیب بزند و مقام اول را در فروش به‌دست آورد.

«جوکر» در فروش خارجی خود نیز توانسته است به مبلغی معادل 100 میلیون دلار برسد، با این حساب این فیلم باید بتواند تا میانه این هفته به مبلغی معادل 190 میلیون دلار دست پیدا کند.

«جوکر» دارای مضامین نهیلیستی و خشنی است که باعث شده تا الزامات امنیتی برای نمایش آن ایجاد شود. این نکته به این معنی است که باید والدین بدانند فیلم مناسب بچه‌ها نیست. این فیلم مانند فیلم‌های سوپر قهرمانی مارول و دی سی دارای قهرمان‌خوب و مثبت نیست.

این فیلم سینمایی در 4 هزار و 374 سالن نمایش در آمریکای شمالی در حال اکران است؛ بزرگ‌ترین اکرانی که می‌توان برای فیلم‌های ماه اکتبر در نظر گرفت.

رسانه‌های غربی از اینکه این فیلم درجه سنی R را گرفته است خوشحال هستند زیرا فیلم به هیچ‌عنوان به دلیل وجود صحنه‌های خشن برای بچه‌ها مناسب نیست.

 

منبع: تسنیم

نظرهای منتشرشده