ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

زمان پخش سریال «فوق لیسانسه ها» مشخص شد

۹ ماه پیش
سریال تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» چه زمانی پخش می شود؟ «فوق لیسانسه ها» به کارگردانی سروش صحت و تهیه کنندگی رضا جودی جایگزین فصل سوم سریال «ستایش» می‌شود.

به گزارش سلام سینما با اتمام پخش فصل سوم سریال «ستایش»، شبکه سه اقدام به نمایش یک مینی سریال خواهد کرد و پس از اتمام آن در هفته آینده، از روز ۱۷ آبان ماه «فوق‌لیسانسه‌ ها» به روی آنتن می‌رود.

سریال تلویزیونی «فوق لیسانسه‌ها» چه زمانی پخش می شود؟

به نقل از میزان این روز‌ها عوامل و بیشتر بازیگران این مجموعه مشغول تصویربرداری هستند. همه بازیگرانی که در دو فصل گذشته بازی کردند، در سریال «فوق لیسانسه ها» نیز حضور دارند.
 

پریسا مقتدی بازیگر سریال «لیسانسه‌ها» از حضور خود در فصل سوم این مجموعه با عنوان «فوق لیسانسه‌ها» خبر داد و گفت: هم‌اکنون مشغول بازی در سریال «فوق لیسانسه‌ها» به نویسندگی و کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی رضا جودی هستم و البته عمده بازی من در این سریال باقی‌مانده است.

وی در همین راستا ادامه داد: این سریال در فصل‌های قبلی به‌ واسطه حضور سروش صحت به‌ عنوان کارگردانی که درک و شناختی خوبی از زندگی واقعی مردم و حوزه طنز دارد مخاطب زیادی را جذب کرد.

 

گفتنی است «لیسانسه‌ها» به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی و کارگردانی سروش صحت، در دو فصل به تولید رسید و از شبکه سه سیما پخش شد.

 

فصل سوم آن با نام «فوق لیسانسه‌ها» برای تولید در این شبکه تصویب و اواخر فروردین ماه کلید خورد تا برای پخش از شبکه سه سیما آماده شود.

 

هوتن شکیبا,  امیرحسین رستمی,  امیر کاظمی,  متین ستوده,  بهنام تشکر,  عرفان برزین,  بیژن بنفشه خواه,  مهران رجبی، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران و آتنه فقیه نصیری از بازیگران مشترک در دو فصل گذشته این سریال هستند.

نظرهای منتشرشده