ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

سعید آقاخانی بهترین بازیگر جشنواره دهوک شد

۱۰ ماه پیش
سعید آقاخانی برای بازی دیدنی اش در فیلم «کامیون» از جشنواره دهوک جایزه گرفت.

به گزارش سلام سینما به نقل از بانی فیلم، سعید آقاخانی جایزه بهترین بازیگر هفتمین دوره جشنواره بین‌‌المللی فیلم «دهوک» در اقلیم کردستان عراق را برای بازی در فیلم سینمایی «کامیون» به کارگردانی کامبوزیا پرتوی از آن خود کرد.
او دو سال پیش در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر هم برای بازی در این فیلم کاندیدای دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شده بود. او در این فیلم نقش یک راننده کامیون ایرانی را دارد که خانواده‌ای ایزدی از اهالی کردستان عراق را برای یافتن پدر خانواده به تهران می‌آورد، ولی اتفاقاً با خودروی بی‌ام‌و زنی (با بازی نیکی کریمی) تصادف می‌کند و….. .
بازی آقاخانی در این فیلم که همچنان در نوبت اکران است، در زمان نمایش های جشنواره ای اش با استقبال و تحسین منتقدان مواجه شد.

در دو تصویر ضمیمه خبر تست گریم آقاخانی را در این فیلم مشاهده می کنید.
یادآور می شود؛ هفتمین دوره جشنواره بین‌‌‌المللی فیلم «دهوک» در بخش‌های مختلف رقابتی و غیررقابتی از جمله؛ بخش رقابتی «سینمای جهان»، بخش رقابتی «سینمای کُردی»، «چشم‌انداز سینمای جهان»، «پانورامای سینمای کردستان»، بخش «نمایش ویژه» و … در روزهای ۱۸ تا ۲۵ شهریور ماه (۹ تا ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۹) در شهر دهوک برگزار ‌شد.

نظرهای منتشرشده