ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مجید مجیدی برای «قصر شیرین» نوشت

۷ ماه پیش
مجید مجیدی در یادداشتی، فیلم سینمایی «قصر شیرین» به کارگردانی سید رضا میرکریمی را ستود و درباره آن نوشت: میرکریمی سربلند بیرون می‌آید.

به گزارش سلام سینما به نقل از روابط عمومی فیلم «قصر شیرین»، مجید مجیدی کارگردان شناخته شده سینمای ایران در این یادداشت آورده است:

«قصر شیرین فیلمی‌ست که در بطن خود، به مفاهیم درخشانی چون مسئولیت پذیری در جامعه، تحکیم بنیان خانواده، پرهیز از رذائل اخلاقی و در نهایت به تحلیل جایگاه والای زن می پردازد و این موضوعات را در فضایی صمیمانه و صادق به دور از هرگونه پیرایه‌ای به مخاطبش انتقال می‌دهد.

در سینمای ایران همواره ترویج اخلاق و انسانیت از اهمیت فراوانی برخوردار است و مسرورم از اینکه این چراغ، در آثار برخی از همکارانم پر فروغ‌تر دیده می‌شود.

روح فیلم تلاش دارد تا جامعه را به سمت سلامت زیستن سوق دهد و رضا میرکریمی چه شیرین از پس این آزمون‌، سربلند بیرون می‌آید.

فیلم، متبحرانه اندیشه تماشاگرش را از تلخی‌ها پالایش و حلاوت زندگیِ سالم را به او هدیه می‌دهد‌. «قصر شیرین» پر از جزئیات نابی‌ست که تنها میرکریمی می‌توانست از پسش برآید‌.

خسته نباشید و دست‌مریزاد به او و همکارانش‌.»

حامد بهداد,  محمد عسگری,  ژیلا شاهی,  اکبر آئین,  آزاده نوبهار,  محمد اشکان فر,  یونا تدین,  نیوشا علیپور,  بابک لطفی خواجه پاشا و زهیر یاری بازیگران «قصر شیرین» آخرین ساخته سیدرضا میرکریمی هستند.

 

 

نظرهای منتشرشده