ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

مجید مجیدی برای «قصر شیرین» نوشت

یک ماه پیش
مجید مجیدی در یادداشتی، فیلم سینمایی «قصر شیرین» به کارگردانی سید رضا میرکریمی را ستود و درباره آن نوشت: میرکریمی سربلند بیرون می‌آید.

به گزارش سلام سینما به نقل از روابط عمومی فیلم «قصر شیرین»، مجید مجیدی کارگردان شناخته شده سینمای ایران در این یادداشت آورده است:

«قصر شیرین فیلمی‌ست که در بطن خود، به مفاهیم درخشانی چون مسئولیت پذیری در جامعه، تحکیم بنیان خانواده، پرهیز از رذائل اخلاقی و در نهایت به تحلیل جایگاه والای زن می پردازد و این موضوعات را در فضایی صمیمانه و صادق به دور از هرگونه پیرایه‌ای به مخاطبش انتقال می‌دهد.

در سینمای ایران همواره ترویج اخلاق و انسانیت از اهمیت فراوانی برخوردار است و مسرورم از اینکه این چراغ، در آثار برخی از همکارانم پر فروغ‌تر دیده می‌شود.

روح فیلم تلاش دارد تا جامعه را به سمت سلامت زیستن سوق دهد و رضا میرکریمی چه شیرین از پس این آزمون‌، سربلند بیرون می‌آید.

فیلم، متبحرانه اندیشه تماشاگرش را از تلخی‌ها پالایش و حلاوت زندگیِ سالم را به او هدیه می‌دهد‌. «قصر شیرین» پر از جزئیات نابی‌ست که تنها میرکریمی می‌توانست از پسش برآید‌.

خسته نباشید و دست‌مریزاد به او و همکارانش‌.»

حامد بهداد,  محمد عسگری,  ژیلا شاهی,  اکبر آئین,  آزاده نوبهار,  محمد اشکان فر,  یونا تدین,  نیوشا علیپور,  بابک لطفی خواجه پاشا و زهیر یاری بازیگران «قصر شیرین» آخرین ساخته سیدرضا میرکریمی هستند.

 

 

نظرهای منتشرشده