چه سکانسی از «سال های دور از خانه» سانسور شد؟

جید صالحی کارگردان «سال‌های دور از خانه» با انتشار پستی در اینستاگرام خود، بعضی از سکانس‌های حذف شده سریالش را در معرض دید عموم قرار داد.

چه سکانسی از «سال های دور از خانه» سانسور شد؟

به گزارش سلام سینما مجید صالحی کارگردان «سال‌های دور از خانه» با انتشار پستی در اینستاگرام خود، بعضی از سکانس‌های حذف شده سریالش را در معرض دید عموم قرار داد.

متن این پست به شرح زیر است:

سلام دوستان جان
این پست پلان هایی از یک سکانسی بود که در اون با بعضی از خواننده ها که به جای شعر ، هجو میخونند شوخى كردم( که تعدادیشون از دوستان بنده هستند و البته با ظرفیت و با جنبه که قطعاً از شوخى بنده ناراحت نخواهند شد) ولى بنا به نظرات و فرمايش دوستان در ارشاد اين سكانس هم همراه بسيار موارد و پلانهاى ديگر حذف شد، كه مشابه اين را در فيلمها و سريالها بارها ديده ايد، مى بينيد و خواهيد ديد. كه صد البته اشارات و نظرات بزرگواران همچنان محترم براى ما مى باشد.
اما سوال بنده اين است با اين پلانها آيا بنيان خانواده ها ويران شد؟ شما ايمان و عقايد خود را از دست داديد؟ خدايى نكرده از راه به در شديد؟ به سمت اعتياد و اختلاس كشيده شديد؟....
يا لحظات و ثانيه اى لبخند بر لبتان نشست؟
(در ضمن همچنان اگر زوم هاى بى مورد و تدوين به غلط و پرشهاى بى اساس و ديالوگهاى دوباره گرفته شده و ناسينك مبينيد ، مقصر به اجبار بنده حقير هستم و همكاران عزيز من بى گناه مى باشند)

نظرهای منتشر شده