اكران «كارت پرواز» در گروه سینمایی هنر و تجربه

بهمن كامیار تهیه‌كننده فیلم «كارت پرواز» از برطرف شدن مشكلات فیلم برای نمایش خبر داد و اعلام كرد «کارت پرواز» به زودی در گروه سینمایی هنر و تجربه اكران خواهد شد.

اكران «كارت پرواز» در گروه سینمایی هنر و تجربه

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، بهمن كامیار تهیه‌كننده فیلم سینمایی «كارت پرواز» ساخته مهدی رحمانی با اعلام اینکه این فیلم به زودی در گروه هنر و تجربه اکران می‌شود، گفت: پس از مصائبی كه بر این فیلم از زمان جشنواره فیلم فجر تاكنون بر ما گذشته، اكنون در حال آماده‌سازی فیلم برای اكران در گروه هنر و تجربه هستیم تا هرچه زودتر «کارت پرواز» برای تماشای مخاطبان این اثر که مدت‌هاست جویای سرنوشت اکران فیلم هستند، آماده شود.
كامیار اضافه كرد: علاقه‌مندیم كه تماشاگر فیلم را با آگاهی و بدون هیجان‌های كاذب که متاسفانه در فضای تبلیغات سینمایی رواج یافته است، برای دیدن انتخاب كند و به نتیجه بازخورد آن هم خوشبین هستیم.
فیلم سینمایی «كارت پرواز» كه آخرین ساخته مهدی رحمانی است پیش از این در جشنواره‌های خارجی معتبری به نمایش درآمده  و اكنون در حال آماده‌سازی برای اكران در سینمای ایران است.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی «كارت پرواز» آمده است: ندا برای حل بحران مالی‌اش، تصمیم گرفته كه با بلعیدن مواد مخدر به ترانزیت آن روی بیاورد، اما این كار برایش خطراتی در پی دارد. 
منصور شهبازی، ندا جبرائیلی، محمدعلی نجفی، اصغر رفیعی جم، شیرین یزدانبخش، طلا معتضدی، علی كلانتری و امین قوامی بازیگران «کارت پرواز» هستند.
عوامل این فیلم عبارتند از: کارگردان: مهدی رحمانی، نویسنده: امیر عربی، مهدی رحمانی و بابک میرزاخانی، مدیرفیلمبرداری: محمد رسولی، تدوین: محمدرضا موئینی، آهنگساز: بابک میرزاخانی، طراح صحنه و لباس: ویدا روشنی، طراح گریم: محسن دارسنج، صدابردار: امیر نوبخت حقیقی، صداگذار: امیرحسین قاسمی، طراح جلوه‌های بصری: امیر سحرخیز، مدیر تولید: سعید شرفی‌کیا، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا، تهیه‌کننده: مهدی رحمانی و بهمن کامیار.

اسکار-2023اسکار-2023

نظرهای منتشر شده