ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

از اروپاگردی با منشی مخصوص و مازاراتی، تا سریال «شهرزاد»!

یک ماه پیش
جزییات تکان‌دهنده از فعالیت‌های اقتصادی محمد امامی و هادی رضوی در دومین جلسه دادگاه رضوی: «به نام یک بچه یتیم شرکت زدند اما ۵ میلیون پولش را هم ندادند!»

به گزارش سلام سینما به نقل از کانال سینمایی کات،قهرمانی (نماینده دادستان) در دومین دادگاه هادی رضوی گفت: نقش آقای امامی و رضوی پاسکاری بین وی و آقای امامی برای غارت بانک به این شکل است که آقای رضوی از بانک مصوبه می‌گیرد و وثیقه ایشان ۳۰ درصد تعیین می‌شود که در ادامه به بانک سرمایه نامه می‌زند و می‌گوید که جای وثیقه از من پول بگیرید. رضوی تسهیلات را دریافت و تبدیل به ملک و ماشین کرده است.

در این زمان آقای امامی ورود می‌کند و جای وثیقه را پُر می‌کند و ایشان تسهیلات را دریافت و تبدیل به ملک و ماشین کرد. رضوی وقتی پول را به آقای امامی پس می‌دادند پول را به شرکت‌های کارتن خواب می‌ریختند. شرکت گلگون تجارت جهان که مربوط به یک جوان یتیم است با اسم آن ۳۰ میلیارد تومان تسهیلات گرفتند و قرار بود که ۵ میلیون تومان به او بدهند که آن ۵ میلیون تومان را هم ندادند.

قهرمانی با بیان اینکه ۱۰۷ میلیارد ضمانت‌نامه از بانک می‌گیرد اما ریالی به شرکت امور دام نمی‌دهد گفت: رضوی در حالی اعلام کرده که من بازرگان هستم اما سرمایه‌گذاری در امور دیگر داشته است. 

رضوی به همراه دلاویز و امامی ملکی به متراژ ۷۸ هزار متر در نوشهر خریداری می‌کند که این مرکز ویلای لوکس برای هر سه نفرشان بوده است و باید گفت متهم در اینجا سرمایه‌گذاری کرده است.

وی به امور دیگر سرمایه‌گذاری رضوی اشاره کرد و گفت: متهم همچنین ملکی به مساحت ۴۵۶ متر در خیابان آفریقا و ۵ طبقه در خیابان احمد قصیر خریداری می‌کند. وی همچنین به نام منشی‌اش یک ملک رهن کرده و بی‌ام‌و می‌خرد و همچنین ملکی از محمد امامی برای خود در خیابان فرشته می‌خرند.

وی همچنین بنز اس ۵۰۰ را هم خریداری کرده است و البته باید گفت همه‌ی این خودروها را با هم داشته است چرا که خبرهایی هست که با تشریفات در خیابان‌ها تردد می‌کرد! سوزوکی، تویوتا، بنز و مازراتی. همچنین موتوری با نام ام‌وی آگوستا داشته که قیمت آن به اندازه ۱۰ پراید ۵۰ میلیون تومانی بوده است‌.

تسهیلات هادی رضوی در گردش نبوده است بلکه برای گردش بوده است! به طوری که لیست سفرهای خارجی بعد از اخذ ضمانت‌نامه حدود ۵۰ کشور را شامل شده است که از جمله آنها ایتالیا آلمان و اتریش امارات عراق و غیره بوده است که در برخی از سفرها شریف کاظمی منشی وی نیز همراه بوده است.

قهرمانی نماینده‌ی دادستان در ادامه با اشاره به اینکه مبلغ قابل توجهی از پول‌ها را برای سریال شهرزاد اختصاص داده‌اند گفت: رضوی در پاسخ بازپرس مبنی بر اینکه پول‌ها را چه کار کرده است، گفته که آنها را صرف خرید وثیقه‌ها، بازپرداخت تسهیلات، هزینه‌های جواز، سرمایه‌گذاری ۷.۵ میلیاردی در شهرزاد و سرمایه‌گذاری ۹۰ درصدی در فیلم کمدی بی‌حساب کرده است.

نظرهای منتشرشده