ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پیام‌نو: اختصاص بلیط ۵۰ درصدی فیلم معراجی‌ها از سوی شهرداری به مسافران نوروزی و بسیج مدارس

۷ سال پیش

به گزارش سلام سینما، پیام نو در خبری نوشت: خبرنگار پیام نو شنیده است عوامل فیلم سینمایی «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی که در جشنواره فیلم فجر مورد استقبال منتقدان قرار نگرفت، برای اکران عمومی علاوه بر تبلیغات بسیاری که در صدا و سیما  کرده است، با ترفندهایی چون اختصاص بلیط ۵۰ درصدی فیلم از سوی شهرداری به مسافران نوروزی و بسیج مدارس برای تماشای فیلم توسط دانش آموزان سعی در بالابردن رقم فروش «معراجی ها» دارد.

 

قابل ذکر است، در ابتدای این خبر آمده است: انتشار این شنیده ها الزاما به معنای تایید آنها نیست و پیام نو  صرفا با هدف انعکاس زمزمه های میان اهالی سینما آن دسته را که  از روایی، قطعیت، اهمیت و جدابیت بیشتری برخوردارند، منتشر می کند.

 

به گزارش سلام سینما، در مطلبی که به تازگی در وبلاگ مسعود ده‌نمکی به نقل از سایت تهران پرس منتشر شده است، در قسمتی از نوشته در همین مبنا و زمزمه‌ها آمده است:

هر اندازه که سینمادارن منتظر اثری تازه از دهنمکی هستند، تولیدات وی منتقدانش را نگران و هراسان می کند و در آخرین گام منتقدان دهنمکی مدعی شده اند که وی برای فروش فیلمش بالاجبار دانش آموزان را از مدارس به سالن سینماها می کشاند و همین امر باعث فروش بالای فیلمش شده است. بهانه ای تازه برای آخرین اثر مسعود دهنمکی.

به نظر می رسد چنین بهانه گیری هایی در حد همان مدارس ابتدایی باقی مانده و دلالان سینما که با تولد دهنمکی منافع خود را در خطر می بینند، بهتر است برای تخریب او به دنبال بهانه های قانع کننده تر و بهتر از اینها باشند چرا که دلایل بچه گانه نه تنها کمکی به تخریب چهره محبوب این روزهای سینمای کشور نمی کند، بلکه باعث رونق بیش از پیش آثار دهنمکی خواهد شد.

نظرهای منتشرشده

نازنین
۷ سال پیش
خوب حق دارند. می‌بینید که الان منتقدان دربرابر جدیدترین اثر هنری ایشون سکوت کرده‌اند و دلیل آن چیزی نیست مگر هراس و وحشت!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ