ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پربازیگرترین فیلم سینمای ایران در اکران عید فطر

۹ ماه پیش
«ما همه با هم هستیم» از عید فطر روی پرده همه سینماهای کشور می‌رود.این فیلم داستانی کمدی از موقعیت تراژیک سقوط یک هواپیمایی را روایت می‌کند.

به گزارش سلام سینما «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی و تهیه‌کنندگی سیدرضا میرکریمی از عید فطر روی پرده همه سینماهای کشور می‌رود!
در این فیلم کمدی پربازیگر، محمدرضا گلزار,  مهران مدیری,  مهناز افشار,  لیلا حاتمی,  ویشکا آسایش,  جواد عزتی,  هانیه توسلی,  پژمان جمشیدی,  مانی حقیقی,  سروش صحت,  حسن معجونی,  مهران غفوریان,  نادر فلاح,  سیروس گرجستانی,  علی شادمان,  رضا ناجی,  سیاوش چراغی پور,  سام نوری,  فرزین محدث,  بهادر مالکی,  یداله شادمانی,  مهدی حسینی نیا,  شیرین آقارضاکاشی,  بهزاد قدیانلو,  اشپیتیم آرفی,  لیدا فتح اللهی,  شیوا بلوچی,  دانیال کاظمی ایفای نقش کرده‌اند.
این فیلم داستانی کمدی از موقعیت تراژیک سقوط یک هواپیمایی را روایت می‌کند که هر یک از مسافران آن رازهایی دارند؛ راز‌هایی که قرار نیست تا ابد پنهان بماند! 
«ما همه با هم هستیم» جدیدترین فیلم کمال تبریزی است که کمدی‌های موفق و پرحاشیه‌ای مانند «مارمولک»، «طبقه حساس» و «همیشه پای یک زن در میان است» را در کارنامه دارد. .

نظرهای منتشرشده