ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اعتراض جسیکا چستین به دیالوگ سریال «بازی تاج و تخت»

۱۵ روز پیش
اعتراض جسیکا چستین به دیالوگ سانسا استارک(با بازی سوفی ترنر) در قسمت 4 فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت»(game of thrones)

به گزارش سلام سینما حواشی قسمت چهار از فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت»( Game Of Thrones ) همچنان ادامه دارد، در روزهای گذشته صحبت از نارضایتی مردم و گاف عجیب در این قسمت سریال بود، و حالا هم صحبت از اعتراض جسیکا چستین، بازیگر معروف آمریکایی است.

در قسمت چهار از فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» ( Game Of Thrones )، سانسا استارک( با بازی سوفی ترنر ) در دیالوگی با اشاره به گذشته‌اش می‌گوید:

"بدون اتفاقاتی که بر من گذشته، [مثل تجاوز] من آدم امروز نمی‌شدم و همان دختر ساده گذشته بودم."جسیکا چستین در توییترش، به این دیالوگ، اعتراض کرده و نوشته که تجاوز ابزاری برای قویتر کردن یک شخصیت نیست. او نوشته است:

"تجاوز ابزاری برای قوی کردن یک شخصیت نیست. یک زن برای اینکه به بلوغ برسد، نیازی به قربانی شدن ندارد. سانسا همیشه اسطوره بود( پرنده کوچک همیشه ققنوس بود) . قدرت او فقط به دلیل وجود خودش است و خودش به تنهایی."

این توییت تاکنون، بیش از 21 هزار لایک خورده و بسیاری از چهره‌های هنری آمریکا، با جسیکا چستین همراه شدند و این توییت را بازنشر کردند.

 

جسیکا چستین و سوفی ترنر

جسیکا چستین و سوفی ترنر در فیلم سینمایی «مردان ایکس: ققنوس سیاه»(X-Men: Dark Phoenix) بازی کرده‌اند. این فیلم از 7 ژوئن 2019 اکران می‌شود.

 


40 نکته خواندنی از امیلیا کلارک


30 نکته خواندنی از میسی ویلیامز

نظرهای منتشرشده