فیلم نبات هزینه های افتتاحیه را صرف مردم سیل زده کرد

گروه فیلم سینمایی نبات با انتشار متنی اعلام کردند هزینه برگزاری افتتاحیه را به مردم سیل زده استانهای خوزستان، گلستان و لرستان اهدا خواهند کرد.

فیلم نبات هزینه های افتتاحیه را صرف مردم سیل زده کرد

به گزارش سلام سینما گروه فیلم سینمایی نبات اعلام کردند هزینه های مربوط به برگزاری افتتاحیه این فیلم را صرف کمک به مردم سیل زده می کنند.

بنا به اعلام روابط عمومی فیلم، گروه فیلم سینمایی نبات با انتشار متنی اعلام کردند هزینه برگزاری افتتاحیه را به مردم سیل زده استانهای خوزستان، گلستان و لرستان اهدا خواهند کرد. متن گروه فیلم نبات به شرح زیر است:
«خوزستان، لرستان و گلستان قهرمان ما دو ماه است که اسیر سیل خانمان برانداز شده اند و خانه و کاشانه و رویاهای‌شان نقش بر آب شده. 
به مناسبت ماه مبارک کرم،احسان و قناعت، گروه فیلم نبات تصمیم گرفت تا هزینه های مراسم افتتاحیه را تقدیم به هموطنان صبور سیل زده ایران کند. تحفه ای ناقابل است، به قدر توان ناچیز ما. فقط برای اینکه خیال نکنند فراموششان کرده ایم.»
گفتنی است فیلم سینمایی نبات به کارگردانی پگاه ارضی با بازی شهاب حسینی، نازنین فراهانی و ستایش محمودی از چهارشنبه 18 اردیبهشت در سینماهای کشور به اکران درمی آید که پیش فروش بلیت های فیلم نیز آغاز شده است. پیش بینی می شود نبات یکی از فیلم های مهم اکران ماه رمضان باشد.

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز