«مجبوریم»‌ رضا درمیشیان به مرحله تدوین رسید

با پایان یافتن مرحله فیلمبرداری پنجمین اثر سینمایی رضا درمیشیان بعد از فیلم به نمایش در نیامده «یواشکی»، مرحله تدوین این فیلم توسط هایده صفی یاری آغاز شد.

«مجبوریم»‌ رضا درمیشیان به مرحله تدوین رسید

به گزارش سلام سینما به نقل از مهر، «مجبوریم» عنوان پنجمین فیلم رضا درمیشیان پس از فیلم‌های «بغض»، «عصبانی نیستم!»، «لانتوری» و فیلم به نمایش در نیامده «یواشکی» است که تدوین آن توسط هایده صفی‌یاری آغاز شده است.

«مجبوریم» پربازیگرترین و پرلوکیشن‌ترین فیلم رضا درمیشیان است که فیلمبرداری آن در سه ماه در صد لوکیشن در تهران انجام شده که از این میان بخش عمده‌ای از آن در جنوب شهر تهران فیلمبرداری شده است.

نکته جالب توجه این فیلم پربازیگر، حضور نسل‌های مختلف بازیگران زن در «مجبوریم» است. ضمن اینکه ژاله علو، فاطمه معتمدآریا، نگار جواهریان و پردیس احمدیه نسل‌های مختلف بازیگران زن این فیلم را تشکیل می‌دهند.

عبدالله اسکندری (طراح گریم)، نظام الدین کیایی (صدابردار)، آئین ایرانی (فیلم بردار)، گلناز گلشن (طراح لباس)، امیرحسین حداد (طراح صحنه)، فواد بوربور (مدیر تولید) و نوشین جعفری (عکاس) از عواملی هستند که درمیشیان را در تولید فیلم همراهی کرده‌اند.

«مجبوریم» به سرمایه گذاری و تهیه کنندگی رضا درمیشیان تولید شده است.

فاطمه معتمدآریا,  پارسا پیروزفر,   بهمن فرمان آرا،، پردیس احمدیه,  مجتبی پیرزاده، نگار جواهریان,  بابک کریمی,  رضا بهبودی,احمد حامد، مریم بوبانی،  پریوش نظریه,  ژاله علو,  همایون ارشادی، راموناه شاه، هوشنگ قوانلو، مسیح کاظمی، سپیده علی محمدی، غزل شجاعی، خورشید چراغی پور، مهدی نصرتی، رؤیا بختیاری، محمد رضا مالکی، محسن خوئینی‌ها، حامد رحیمی نصر و ژاله علو بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

نظرهای منتشر شده