فرزاد مؤتمن و بهنام بهزادی فیلم «رضا» را ستودند

فرزاد مؤتمن کارگردان «شب‌های روشن» و «صداها» ضمن ستایش از فیلم سینمایی «رضا» مخاطبان صفحات اجتماعی‌اش را به تماشای این فیلم دعوت کرد.

فرزاد مؤتمن و بهنام بهزادی فیلم «رضا» را ستودند

به گزارش سلام سینما فرزاد موتمن کارگردان «شب‌های روشن»، «صداها»، «خداحافظی طولانی» و «سراسر شب» ضمن ستایش از فیلم سینمایی «رضا» مخاطبان صفحات اجتماعی‌اش را به تماشای این فیلم دعوت کرد و نوشت: «اولین فیلم علیرضا معتمدی اثری دو لایه است، داستانی تلخ که شیرین اجرا شده، و فضایی «واقعی» که در عین حال وهم‌آلود و  خیالی هم به نظر می‌آید. فینال فیلم در عین سادگی ِ تمام احتمالاً یکی از به یادماندنی‌ترین و تأثیرگذارترین پایان‌بندی‌های تمام تاریخ سینمای ایران است.»

بهنام بهزادی کارگردان فیلم‌های «تنها دوبار زندگی می‌کنیم»، «قاعده‌ی تصادف» و «وارونگی» نیز در حساب توییتری خود نوشت: ‏«اگر دنبال فیلمی ⁧ مطبوع ⁩ و ⁧ متفاوتید ⁩ حتما سری به سینماهای هنروتجربه بزنید، جایی که ⁧ فیلم «رضا» ⁩ دارد آرام برای خودش اکران می‌شود. قیل و قال ندارد اما حس و حال‌اش خوب است.»

.

فیلم سینمایی «رضا» به کارگردانی علیرضا معتمدی و بازی: سحر دولتشاهی، ستاره پسیانی، رضا داوودنژاد، افسر اسدی، سولماز غنی و علیرضا معتمدی هم‌اکنون در گروه سینماهای هنروتجربه در حال اکران است.

نظرهای منتشر شده