ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

محسن چاوشی برای فیلم «ژن خوک» سعید سهیلی خواند

یک سال پیش
از «سنتوری» تا «ژن خوک»/ محسن چاوشی برای فیلم سعید سهیلی خواند

به گزارش سلام سینما محسن چاوشی که سال‌ها پیش برای «سنتوری» قطعاتی را خواند و با آنها خاطره‌ساز شد، به تازگی ترانه جدیدی را برای فیلم «ژن خوک» آماده کرده که در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

پیش‌بینی می‌شود همچون آلبوم «ابراهیم» که امسال به موفقیت بسیاری دست یافت، جدیدترین ترانه محسن چاوشی نیز با استقبال مخاطبان روبرو شود.
محسن چاوشی برای فیلم «ژن خوک» سعید سهیلی خواند
سعید سهیلی چند روز پیش و در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که آخرین ساخته‌اش فیلمی اعتراضی است و می‌توان از نامی که او برای فیلمش انتخاب کرده هم پی به این موضوع برد.

«ژن خوک» به احتمال زیاد نوروز امسال به نمایش درخواهد آمد. دو سال پیش «گشت 2» در اکران نوروزی سال 96 به فروش کم سابقه‌ای دست یافت و تا چندین ماه عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران را به خود اختصاص داد.

هادی حجازی‌فر در نقش رضا کیشمیش و سینا مهراد در نقش عماد گربه بازیگران اصلی فیلم هستند. همچنین نازنین بیاتی، بهرنگ علوی، صبا سهیلی، قربان نجفی، علیرضا مهران، شهین تسلیمی، مهدی دانایی مقدم، احمد مینایی، افشین اخلاقی، فرشید نزاکتی، علی رحیمی، وحید کرمانی، مهسا آبیز با حضورِ الناز حبیبی و هنرمندیِ جمشید هاشم ‌پور دیگر بازیگران «ژن خوک» هستند.

نظرهای منتشرشده