ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

محمدرضا لطفى «ریسِت» را مى سازد

۲ سال پیش
دومين فيلم سينمايى محمدرضا لطفى به نام «ريست» به تهيه كنندگى امير سيدزاده در تهران ساخته مى شود.

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه اى، فيلم سينمايى «ريست» به كارگردانى محمدرضا لطفی و تهيه كنندگى سیدامیر سیدزاده، پس از دريافت پروانه ساخت، پيش توليد خود را در تهران پشت سر مى گذارد تا پس از انتخاب بازيگران و لوكيشن ها، در هفته هاى آينده وارد مرحله فيلمبردارى شود.

عوامل اين فيلم در حال مذاكره با چند چهره سينمايى و تئاترى براى ايفاى نقش اول فيلم هستند كه بزودى قطعى خواهد شد. «ريست» دومين تجربه محمدرضا لطفى پس از فيلم «روايت ناپديد شدن مريم» است كه پس از اكران مورد توجه منتقدان قرار گرفت. 

فيلمنامه «ريست» كه نويسندگى آن نيز برعهده لطفى است و با فرم و شمايل جديدى ساخته خواهد شد، از ساختار متفاوت و زاويه اى نو برخوردار است و پيچيدگى هاى جالبى دارد كه در سينماى ايران تجربه نشده است و حدود يك سال تحقيق و پژوهش آن به طول انجاميده و دو سال هم نگارش آن زمان برده است.

محمدرضا لطفی سالها به عنوان منتقد و نویسنده سینمایی در نشريات و مطبوعات و رسانه هاى ديدارى و شنيدارى فعالیت داشته است و امیر سیدزاده تهیه کننده اين فيلم نيز پيش از اين آثاری همچون «مادر قلب اتمی»، «تنها دوبار زندگی می کنیم»، «زندگی جای دیگری است»، «آمین خواهیم گفت» را تهيه كرده و در سال جارى هم سه فیلم «سهیلا شماره ١٧»، «ناخواسته» و «پاسیو» را روى پرده سینماها داشته است.

نظرهای منتشرشده