ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

«متری شیش و نیم» بهترین فیلم جشنواره فجر 37 از نگاه کاربران سلام سینما

۸ ماه پیش
فیلم «متری شیش و نیم» با امتیاز 7.9، عنوان «بهترین فیلم سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر» را از نگاه کاربران سایت سلام سینما کسب کرد.

امسال هم همانند سال‌های گذشته، بخش رای به فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با استقبال خوب کاربران سلام سینما همراه بود. در پنجمین سال فعالیت سایت سلام سینما، بیش از  11هزار رای در این ایام، به فیلم‌های جشنواره فیلم فجر سی و هفتم داده شد.

بهترین فیلم‌های جشنواره فیلم فجر 37 از نگاه کاربران سلام سینما

رتبه

نام فیلم

امتیاز(از 10)

1

متری شیش و نیم

7.927

2

سرخ‌ پوست

7.920

3

شبی که ماه کامل شد

7.3

4

ماجرای نیمروز: رد خون

6.7

5

قصر شیرین

6.6

 

 

 

 

 

 

 

رتبه اول: «متری شیش و نیم»

فیلم «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی که در جشنواره فیلم فجر امسال، حواشی توقیف و اکران‌های سیاه و سفید را به همراه داشت، با امتیاز 7.927 و 806 رای در سایت سلام سینما، عنوان «بهترین فیلم سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر» را کسب کرد. این فیلم با فاصله خیلی کم از فیلم «سرخ پوست»، توانست رتبه اول را به دست آورد.

سعید روستایی که سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران را کسب کرد، در پی حواشی ‌که برای فیلمش به وجود آمد، در اختتامیه جشنواره گفت: "پشت دستم را داغ می کنم که دیگر پلیس از جلوی دوربین نه، از پشتش رد بشه"

 

رتبه دوم: «سرخ پوست»

فیلم سینمایی «سرخ پوست» به کارگردانی نیما جاویدی و با بازی نوید محمدزاده، با امتیاز 7.920 و 926 رای، رتبه دوم را ار نگاه کاربران سلام سینما کسب کرد. این فیلم در فضایی جدید و با ایده‌ای نو در سینمای ایران، روایت می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده است: زندانی قدیمی در جنوب ایران به دلیل مجاورت با فرودگاه تازه تاسیس شهر در حال تخلیه است. رئیس زندان سرگرد نعمت جاهد به همراه مامورانش مشغول انتقال زندانیان به زندان جدید هستند تا اینکه...

 

رتبه سوم: «شبی که ماه کامل شد»

«شبی که ماه کامل شد» ساخته نرگس آبیار، با امتیاز 7.3 و 777 رای، رتبه سوم را از نگاه کاربران سلام سینما به دست آورد. این فیلم که براساس یک داستان واقعی ساخته شده است، داستان آشنایی و ازدواج عبدالحمید ریگی و همسرش فائزه منصوری را روایت می‌کند. هوتن شکیبا (عبدالحمید ریگی) ، الناز شاکردوست (فائزه منصوری) و فرشته صدرعرفایی(مادر عبدالحمید) در این فیلم بازی می‌کنند. آن‌ها سیمرغ‌های بلورین بهترین بازیگری را برای این فیلم، در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، کسب کردند.

 

سایت سلام سینما، در تمام طول سال، سلامت آرای مردم به فیلم‌ها را همواره رصد و بررسی خواهد کرد.


حذف آرای تقلبی بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر از نگاه کاربران سلام سینما

نظرهای منتشرشده