ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اشک و صحبت‌های الناز شاکردوست در اختتامیه جشنواره فجر

۴ ماه پیش
اشک‌ها وصحبت‌های الناز شاکردوست، بازیگر فیلم «شبی که ماه کامل شد» در اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

به گزارش سلام سینما الناز شاکردوست برای بازی در نقش فائزه منصوری در فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد»، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن را از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر دریافت کرد.

الناز شاکردوست در سال گذشته دچار مصدومیت شدیدی در ناحيه كمر شده بود. امسال با فیلم «شبی که ماه کامل شد» در جشنواره حضور پیدا کرد.

ویدیو اشک و صحبت‌های الناز شاکردوست در اختتامیه جشنواره فجر:

الناز شاکردوست: "همیشه خیال می کردم این مسیر را تا اینجا می دوم؛ نشد با دو بیایم اما بالاخره شد. خدایا شکرت. خیلی خوشحالم. واقعا الان که اینجا ایستادم فکر می کنم تشویق های شما ارزش آن همه سختی را داشت.

از بانو نرگس آبیار تشکر می کنم که در تاریک‌ترین بخش زندگیم آمد و کنارم ایستاد و فرصت زندگی در این نقش را داد. خانم آبیار شما جدا از نبوغتان یک انسان واقعی هستد. نقش فائزه برای من یک مسئولیت بزرگ داشت. فائزه نماینده همه مادرانی است که به جز خوشبختی بچه هایشان آرزوی دیگری ندارند.

امروز در جمع ما مادر نقشی که بازی کردم هم حضور دارند و من را دخترم خطاب کرد و به من گفت فائزه و این بزرگترین جایزه بود. من با احترام به تک تک کاندیداها خانم معتمدآریا که اسطوره من هستند، خانم ژاله صامتی، مهناز عزیزم که می دانم چقدر سختی کشیده و بهنوش جان طباطبایی خسته نباشید می گویم. از هیات داوران تشکر می کنم و ممنونم که فائزه را شایسته جایزه دانستید و در آخر امیدوارم بتوانم امانتدار خوبی باشم."

نظرهای منتشرشده