ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

واکنش فریدون جیرانی به حواشی سریال«نهنگ آبی»

یک سال پیش
در حالی که سریال «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی در آستانه انتشار قرار دارد، کارگردان این اثر با انتشار ویدیویی در فضای مجازی به حواشی ایجاد شده برای این سریال اعتراض کرد.

به گزارش سلام سینما سریال«نهنگ آبی»نخستین تجربه کارگردانی فریدون جیرانی برای شبکه نمایش خانگی است که از شهریور ماه 97 فیلمبرداری آن آغاز شده وپخش آن از بهمن ماه آغاز خواهد شد. پروژه ای که مانند بسیاری از فیلم ها و سریال ها با حواشی متفاوتی رو به رو بوده و از مراحل پیش تولید شایعه های زیادی را پشت سر گذاشته است. در آستانه انتشار این سریال فریدون جیرانی با انتشار ویدیویی در فضای مجازی به پاپاراتزی دردسرساز برای پشت صحنه سریال«نهنگ آبی» اعتراض کرده و از مدیران سایت آپارات خواسته است تا مانع انتشار ویدیوهای این پاپاراتزی شوند.

این پاپاراتزی ویدئوهایی مخفیانه از لحظه ورود بازیگران به لوکیشن و یا پشت صحنه منتشر کرده است.

جیرانی در این ویدیو ضمن اعتراض به رفتار این شخص که خود رادر  فضای مجازی پاپاراتزی سینمای ایران معرفی کرده است و با فیلمبرداری مخفیانه از پشت صحنه سریال«نهنگ ابی» آرامش بازیگران و تیم تولید را بر هم زده است، از آپارات خواسته تا صفحه این کاربر را از سایت خود بردارند.

«نهنگ آبی» پروژه ای  سی قسمتی با بازی بازیگرانی از جمله لیلا حاتمی,  ساعد سهیلی,  ماهور الوند,  ویشکا آسایش,  حسین یاری,  آزاده صمدی,  پریوش نظریه,  مجید مظفری,  حمیدرضا آذرنگ,  الهام کردا,  ستاره پسیانی,  دیبا زاهدی,  مصطفی زمانی,  فرهاد آئیش است. نهنگ آبی را بهرام توکلی نوشته است و سعید ملکان تهیه کنندگی آن را برعهده دارد و آن طور که در توضیح فضای سریال آمده است داستانی عاشقانه معمایی شامل اتفاق های روز جامعه است.

نظرهای منتشرشده