ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

آلبوم موسیقی «بمب؛یک عاشقانه» در اروپا منتشر شد

یک سال پیش
همزمان با اکران«بمب؛یک عاشقانه» آلبوم موسیقی این فیلم که ساخته «النی کاریندرو» آهنگساز بزرگ یونانی است توسط کمپانی معتبر  ECM منتشر و در سراسر اروپا  پخش شد.

به گزارش سلام سینما همزمان با اکران فیلم پیمان معادی در ایران آلبوم موسیقی «بمب؛یک عاشقانه» در اروپا منتشر شد.
 این آلبوم موسیقی‌ که شامل آهنگهای فیلم «بمب؛یک عاشقانه» پیمان معادی است با نام «همه پرندگان» در روز جمعه 11 ژانویه 2019 (21 دی 97) در سالن بزرگ IANOS رونمایی شد. در این مراسم النی کاریندرو از تجربه‌ درخشان همکاری خود با پیمان معادی کارگردان ایرانی فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» گفت و از «کریستوس بوکوروس» که جلد آلبوم را طراحی کرده و «سقراط سینوپولوس» نوازنده‌ مشهور چنگ تشکر کرد. 
 در ادامه این مراسم «گیورگوس هارونیتیس» منتقد مطرح یونانی؛ جادوی ملودی؛ رنگ و ریتم موسیقی تازهترین آلبوم «النی کاریندرو» را ویژگی مهم آن نامید و گفت: «اولین صدایی که از ارکستر بیرون می‌آید مرثیه‌ایست بر جریانی که خود را به آرامی در فیلم نشان می‌دهد. «بمب، یک عاشقانه» بافت موسیقایی رمانتیک و لطیفی دارد و از این جهت بعضا به موسیقی فیلم‌های آنجلوپولوس نزدیک می‌شود.» او در ادامه گفت: «پیانوی النی نقشی کلیدی در این آلبوم بازی می‌کند و عشقی را در پایان به نمایش میگذارد که آن را نمی‌بینیم ولی احساسش می‌کنیم. دقیقا مانند زندگی واقعی». 
«گیورگوس هارونیتیس» در پایان سخنانیاش با اشاره به این که موسیقی آلبوم «تمام پرندگان» موسیقی‌ دورانی است که در آن زندگی می‌کنیم تازهترین اثر النی کاریندرو را بدون هیچ شک و شبهه¬ای آلبوم سال نامید.
در پایان این مراسم باشکوه «النی کاریندرو» در اجرایی تکنفره به نواختن پیانو و چنگ پرداخت. 
گفتنی است موسیقی فیلم «بمب: یک عاشقانه» با آهنگسازی «النی کاریندرو» نامزد جایزه‌ بهترین موسیقی متن جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک شده است. 
«بمب: یک عاشقانه» فیلمی به تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف و پیمان معادی است که پیمان معادی,  لیلا حاتمی,  حبیب رضایی,  سیامک انصاری در آن ایفای نقش کرده‌اند. 
در حال حاضر این فیلم در سینماهای سراسر کشور اکران است و با استقبال بسیار خوب تماشاگران روبهرو شده است.

نظرهای منتشرشده