ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نگاه منتقدان به فیلم اوقات بد در ال رویال

۸ ماه پیش
نگاهی به نظر منتقدان درباره فیلم سینمایی اوقات بد در ال رویال با بازی کریس همسورث، داکوتا جانسون و جف بریجز

اختصاصی سلام سینما-فیلم سینمایی «اوقات بد در ال رویال» (Bad Times at the El Royale) در 12 اکتبر 2018 اکران شد. این فیلم با بودجه 32 میلیون دلار ساخته شده است و رقم فروش آن هنوز به مبلغ بودجه نرسیده است. «اوقات بد در ال رویال» از نظر منتقدان فیلم متوسطی است اما مردم و مخاطبان به فیلم امتیاز بهتری دادند.

خلاصه داستان از این قرار است: هفت غریبه، هرکدام با رازی پنهان در هتلی قدیمی با گذشته ای تاریک به نام «ای ال رویال» یکدیگر را ملاقات می کنند. با فرا رسیدن شب، هرکدام باید راهی برای رستگاری پیدا کنند.

 

امتیاز مردمی

امتیاز منتقدان

سلام سینما

امتیاز دهید

5.2

IMDb

7.2

-

Metacritic

7.3

6

Rotten tomatoes

-

6.6

 

 

 

 

 

 

چند نقد کوتاه از فیلم سینمایی « اوقات بد در ال رویال » را مرور می کنیم:

دیوید ارلیک

تاثیر «گادرد» بر شخصیت هایش و تمایلش به دیالوگ های بامزه و اصیل باعث به وجود آمدن فرصت هایی برای هنرنمایی های عالی گروه بازیگرانش می شود. «بریجز» واقعا فوق العاده است،‌ و به شخصیت «پدر فلین» غمگینی و حس شوخ طبعی‌ای می دهد که باعث می شود فورا از او خوشتان بیاید. «جانسون» بار دیگر ثابت می کند یکی از عالی ترین و جذاب ترین بازیگران زن جوان در سینماست. اما کسانی که بیش از همه توجه ما را به خود جلب می کنند تازه واردان به سینما یعنی «اریوو» و «پولمن» هستند. آن ها گاهی باعث می شوند به گریه بیفتید، و بیشتر اوقات باعث خوشحالی شما می شوند، و برخی از بهترین دیالوگ های فیلم به هردوی آن ها داده شده و اجرای این دیالوگ ها نیز توسط آن ها فوق العاده است.

نقد اوقات بد در ای رویال

مت سینگر

از هر زاویه ای که به «اوقات بد در ال رویال» نگاه می کنید ، دوگانگی هایی را مشاهده خواهید نمود. هیچکدام از شخصیت ها آنچه که از ابتدا نشان می دهند، در پایان آن نخواهند بود. همه ی آنها چیزی را پنهان می کنند که آن شاید یک هویت ثانویه یا یک هویت مخفی باشد. اتاق هرکدام از آنها در «ال رویال» با یک آینه بزرگ تزئین شده تا این حس دوگانگی شخصیت آنها را ارتقاء بخشد. و خود هتل نیز به دو نیمه ی آینه وار تقسیم شده است. این هتل روی مرز نوادا و کالیفرنیا واقع شده و هویت ساخت و ساز در هر کدام از این ایالت ها روی نیمه ی خودش تاثیر گذاشته است. دیالوگ های بین شخصیت ها گاهی دوبار گفته می شوند و سکانس ها از زوایای مختلف تکرار می شوند.

نقد اوقات بد در ال رویال

پیتر بردشاو

«اوقات بد در ای ال رویال» فیلمی در ژانر تریلر با صحنه‌های خشونت‌آمیز فراوان، پرحرف و تئاترگونه به سبک آثار «تارانتینو» است. فیلم به لحاظ ویژگی‌های فنی بسیار قابل تحسین است. با تمام این گره‌های داستانی غیرقابل انتظاری که فیلم در خود دارد، باز هم نتیجه چندان رضایت بخش نیست. این بی‌انصافی است که بخواهیم اثر جدید گادرد را یک فیلم بد بنامیم. « اوقات بد در ای ال رویال » به هیچ عنوان یک فیلم بد نیست و کارگردانی هنری «گادرد» دارای ویزگی‌های قابل توجه فراوانی است. اما مشکل شاید اینجاست که «گادرد» وارد یک وادی شده که پیش تر از این قلمرو «تارانتینو» بوده است. (متن کامل این نقد)

نقد فیلم اوقات بد در ال رویال

نظرهای منتشرشده