اکران فیلم «هایلایت» بعد از جشنواره فيلم فجر

قرارداد اكران «هايلايت» بسته شد و اين فيلم بعد از جشنواره فيلم فجر اكران مى شود.

اکران فیلم «هایلایت» بعد از جشنواره فيلم فجر

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه ای فيلم هايلايت؛ بعد از صحبت ها و تلاش های صورت گرفته، بالاخره قرارداد اکران این فیلم با سعيد سعدى در نسیم صبا فیلم بسته شد.
ساسان سالور، تهیه کنند "هایلات" که از مدت ها پیش به دنبال عقد قرار داد و اکران این فیلم در زمان مناسب تری بود، در این باره گفت: به طور کلی رویکرد کلی شرکت های پخش برای فیلم های اجتماعی همیشه همینطور بوده و هایلایت هم که داستان و فضای اجتماعی دارد، از این قائله مستثنی نیست. خیلی از پخش کننده ها اغلب تمایلی به این فیلم ها ندارند به همين دليل اكثرا براى اكران، شيوه و زمان كارهاى اين چنينى به مشكلاتى برميخوريم كه بارها از آن گفتيم.
او با اشاره به يكى از اين مشكلات افزود: با تمام این ها ما تلاش کردیم تا در یک زمان خوب "هايلايت"را اکران کنیم، اين در حالى است كه در مقطعی ترافیک اکران ایجاد شده بود و باکسی هم قرارداد نبستیم و منتظر ماندیم تا این ترافیک کمتر شود.

اکران فیلم «هایلایت» بعد از جشنواره فيلم فجر
به گفته سالور زمان قطعی اکران این فیلم بعد از جشنواره  مشخص خواهد شد. 
گفتنى است كه در درام عاشقانه "هایلایت" ، به نویسندگی و کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه‌کنندگی ساسان سالور که در بستری اجتماعی روایت می شود بازیگرانی چون پژمان بازغی، آزاده زارعی، سام قریبیان، الهه حصاری، مینا وحید و جمشید هاشم پور حضور دارند.

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز