ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

حواشی مراسم جوایز گلدن گلوب 2019

۵ ماه پیش
نگاهی به حواشی مراسم گلدن گلوب: از بهترین و غافلگیرکننده ترین لحظات گلدن گلوب 2019 تا اشک و لبخندهای ستاره های هالیوود

اختصاصی سلام سینما-هفتاد و ششمین مراسم جوایز گلدن گلوب، با حضور ستاره های دنیای سینما، در بورلی هیلز کالیفرنیا برگزار شد. طی مراسم اعطای جوایز، واکنش ها، ابراز احساسات و صحبت های بعضی بازیگران جالب توجه و به یاد ماندنی شدند.

جملات جالب بعد از دریافت جایزه

گلن کلوز که نقش همسری بردبار و فداکار را در فیلم «همسر» بازی کرده بود؛ گفت که ساخت این فیلم 14 سال زمان برده و بعد مثال هایی زد از زندگی خودش که اشک بسیاری از خانم های حاضر در مراسم را در آورد. او از مادرش گفت که در سن 80 سالگی هنوز هم به چیزهای که دوست داشت نرسیده بود. او تاکید کرد: «ما باید به علایقمان برسیم و رویاهایمان را دنبال کنیم. باید به خودمان بگوییم که می توانم و باید بتوانم.» او افزود: «زمانی که بچه بودم به خودم می گفتم که سرنوشت من این است که بازیگر شوم. و بازیگر شدم و نزدیک به 45 سال است در این زمینه فعالیت می کنم. از بیورن رونگه متشکرم که برای این نقش به من اعتماد کرد و از همبازی بی نظیرم، دخترم «آنی» متشکرم که اساس این نقش بر او استوار بود.»

لیدی گاگا در حالی برای گرفتن جایزه اش به روی صحنه رفت که اشک شادی از چشمانش جاری بود. او گفت به عنوان یک زن در دنیای مویسقی، سخت است که به عنوان خواننده و آهنگساز شناخته شوی و فعالیت کنی و از گروه موزیسین همراهش برای ساخت ترانه فیلم «ستاره ای متولد شد» تشکر کرد.

کریستین بیل که برای بازی در نقش «دیک چنی» در فیلم «معاون» برنده جایزه شد؛ از همسرش تشکر کرد که 2 فرزند زیبا به او داده و بعد گفت که از شیطان متشکرم که منبع الهامی برای بازی در این نقشم بود.

ساندرا اوه که یکی از مجری های مراسم هم بود بعد از دریافت جایزه بهترین بازیگر در سریال درام، خیلی هیجان زده و با فریادهایی از سرِ خوشحالی، که حضار را به خنده و هیجان آورده بود، از عوامل سریال تشکر کرد. سپس گفت که امشب 2 نفر در اینجا حضور دارند که باعث افتخار من هستند؛ پدرم و مادرم که می خواهم از آنها تشکر کنم و بعد با زبان کره ای از آنها تشکر کرد.

رامی مالک که برای درخشش در نقش «فردی مرکوری» برنده جایزه بهترین بازیگر مرد شد؛ بعد از دریافت جایزه گفت: «خیلی هیجان زده ام. قلبم دارد از سینه ام بیرون می زند. برایم افتخار بسیار بزرگی است که این جایزه را از میان بازیگرانی فوق العاده دریافت می کنم.» او بعد از تشکر از عوامل فیلم و برگزارکنندگان مراسم از خانواده و به ویژه مادرش و البته از گروه کویین تشکر کرد. که آوردن نام کویین تشویق گرم حضار را به همراه داشت. سپس او از «فردی مرکوری» تشکر کرد. او گفت: «متشکرم از فردی مرکوری که مایه مسرتی به اندازه یک عمر برای من بود. متشکرم از تو مرد زیبا. این جایزه برای تو و بخاطر تو است که باشکوهی.»

حواشی گلدن گلوب 2019

از نکات جالب این دوره از مراسم این بود که «حماسه کولی»، فیلمی که بدترین ابراز نظرها و نقدها را از منتقدان گرفته بود، به عنوان بهترین فیلم درام انتخاب شد و «ستاره ای متولد شد» که فیلمی تحسین شده با 5 نامزد بود فقط جایزه بهترین ترانه را برد.

از لحظات شاد این مراسم می توان به جایزه گرفتن « رجینا کینگ » هم اشاره کرد. زمانی که نام او را صدا زدند پسرش با رقص بامزه ای او را بدرقه کرد.

یکی دیگر از اتفاقات جالب و خنده دار فرش قرمز ، حضور دختری که آب معدنی سرو می کرد در عکس های هنرمندان بود. او تقریبا در همه عکس های هنرمندان حاضر است و با عنوان (The Fiji Water Girl) در بسیاری از تصویرها تگ شده است. از این دختر توییت های بسیاری پخش شده است.

نظرهای منتشرشده