ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

انتقاد تند پرویز پرستویی از مقایسه حامد بهداد با آنتونی کوئین

۶ ماه پیش
انتقاد پرویز پرستویی از کمال تبریزی به علت مقایسه حامد بهداد با آنتونی کویین: تن آنتونی کوئین رو تو قبر نلرزونید و اسیر تبلیغات کاذب نشوید.

به گزارش سلام سینما کمال تبریزی در جدیدترین گفت و گوی خود درباره فیلم «مارموز» با تمجید از حامد بهداد گفت که او آنتونی کوئین سینمای ایران است.

کمال تبریزی در این گفت و گو درباره بازی حامد بهداد در فیلم سینمایی «مارموز» گفت: "بعد از ساخت «مارموز» دیدم حامد بهداد از نظر بازی بسیار منعطف و چند پهلو هست. اینجور آدم ها را در سینمای جهان هم خیلی کم داریم. بازیگرانی که بتوانند بر کارکتری که دارند غلبه کنند. حتی رابرت دنیرو هم در مجموع بازی هایش تشابهاتی دارد. الا یک نفر که همه تهیه کننده ها وقتی در مورد نقشی نمی توانستند به نتیجه برسند سراغ آنتونی کوئین می رفتد. آنتونی کوئین متفاوت ترین کارکترها را بازی کرده و من حامد بهداد را آنتونی کوئین سینمای ایران می دانم. چون خیلی انعطاف دارد و تغییرات عجیب و غریبی در بازی هایش می دهد.

به نظرم  حق مطلب در مورد او ادا نشده. حامد بهداد جزو انسان های نابغه است هرچند روحیه های خاص خودش را دارد و مثلا می گوید تا موتورم روشن نشود نمی توانم کار کنم و همه باید منتظر باشند موتورش روشن بشود!  با وجود این بدقلقی ها بسیار دوست داشتنی است و درونش خیلی پاکه و کمک به هم نوع ها و مردم را همیشه مدنظر دارد."

انتقاد تند پرویز پرستویی از مقایسه حامد بهداد با آنتونی کوئین

در پی صحبت‌های منتشر شده از کمال تبریزی، پرویز پرستویی با انتقاد از از کمال تبریزی به علت مقایسه حامد بهداد با آنتونی کویین در زمان اکران فیلمش نوشت: "آقای کمال تبریزی ، امروز به اظهار نظری از شما برخوردم که برام تعجب برانگیز بود و آن اینکه در اظهاراتتون اشاره کردید رابرت دنیرو در تمام بازیهاش باز خود رابرت دنیروئه. تنها کسی که تنوع در بازیهایش وجود دارد آنتونی کوئین است . و حامد بهداد برای من یاد اور آنتونی کوئینه 
من اصلا کاری به کار حامد بهداد ندارم.
ایشون بازیگر بزرگیه و خودش شاید یادش نباشه که بنده به توصیه رامبد جوان در پشت بوم وزارت صنایع در سر فیلمبرداری فیلم مومیای ۳،ایشون وزنده یاد پوپک گلدره به همایون اسعدیان برای بازی در فیلم آخر بازی معرفی کردم ،پس دشمنی با ایشون ندارم.
من نمیگم حامد بهداد بازیگر بزرگی است یا کوچک .
اما خواهش میکنم با تمام احترامی که براتون قائل هستم به پاس تجربه خوبی که با شما در فیلم لیلی با من است و مارمولک و مهر مادری داشتم، به رابرت دنیرو توهین نکنید و تن آنتونی کوئین رو تو قبر نلرزونید .
اگه میخواهیم برای فیلممون تبلیغ کنیم از هر کس و هر چیزی به عنوان دستاویز استفاده نکنیم و سعی کنیم آدم هارو با خودشون مقایسه کنیم .شما فیلمساز ارزشی هستید از شما توقع داریم اسیر تبلیغات کاذب نشوید."

نظرهای منتشرشده