بازیگرانی که برای اولین بار در گلدن گلوب نامزد شدند

بازیگرانی که برای اولین بار نامزد گلدن گلوب شدند: از ریچارد ای.گرانت تا السی فیشر

بازیگرانی که برای اولین بار در گلدن گلوب نامزد شدند

اختصاصی سلام سینما-نامزدهای گلدن گلوب امسال هم، متشکل از بازیگران پیشکسوت و بازیگران تازه کاری است که برای اولین بار در فعالیت هنری خود نامزد یک جایزه می شوند. در اینجا، 10 بازیگری که برای اولین بار نامزد جایزه گلدن گلوب شدند را نام می بریم.

صفحه ویژه گلدن گلوب 2019

«لوکاس هجز»، که پیش از این، در سال 2016 به عنوان بازیگر نقش مکمل فیلم «منچستر کنار دریا» نامزد جایزه اسکار شده بود؛ امسال برای بازی درخشانش در فیلم «پسر حذف شده» نامزد جایزه بازیگر نقش اول مرد شده است. او بازی احساسی خوبی را در قالب پسری که به اجبار در برنامه ضد همجنسگرایی شرکت داده شده به نمایش می گذارد.

«جان دیوید واشینگتن»، برای بازی در فیلم «بلکککلنزمن» به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم درام نامزد شده است؛ همبازی او در این فیلم «آدام درایور» نیز به عنوان بهترین بازیگر مکمل و برای اولین بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده است.

بازیگر 62 ساله، «ریچارد ای گرانت»، که تا کنون در بیش از 120 فیلم و سریال بازی کرده است؛ امسال برای اولین بار و برای بازی در فیلم «می توانی مرا ببخشی؟» نامزد جایزه نقش مکمل مرد شده است.

بازیگرانی که برای اولین بار نامزد گلدن گلوب شدند

و اما از بانوان، «کنستانس وو» برای بازی در فیلم کمدی-موزیکال «آسیایی های خرپول» نامزد جایزه بازیگر نقش اول زن شده است. او در میان گروهی از بازیگران کمدیِ فوق العاده، بازی خوبی را به نمایش گذاشته است.

«السی فیشر» امسال جوانترین کاندید گلدن گلوب است. او که تنها 15 سال دارد؛ به عنوان بازیگر نقش اصلی در فیلم کمدی-موزیکال و برای فیلم «پایه هشتم» نامزد شده است.

و در میان نامزد های بخش سریال، «استفان جیمز» برای بازی درخشانش در سریال «بازگشت به خانه» حضور دارد. امسال برای او سال خوبی بوده است زیرا در یکی دیگر از فیلم هایی که در میان نامزد بهترین ها هستند یعنی «اگر خیابان بیل به حرف بیاید» نیز بازی کرده است.

یکی از جالب توجه ترین نامزدهایی که برای اولین بار در گلدن گلوب حضور دارند؛ «دارن کریس» است. او برای بازی در سریال کوتاه «قتل جیانی ورساچی: داستان جنایی آمریکایی» نامزد شده و البته 1 جایزه امی برای ایفای این نقش به دست آورده است.

بازیگرانی که برای اولین بار نامزد گلدن گلوب شدند

دیگر نامزد اولی امسال «ریچارد مدن» است که تا پیش از این او را به عنوان «راب استارک» در سریال «بازی تاج و تخت» می شناختند. او برای بازی در یک درام مهیجِ سیاسی به نام «بادیگارد» نامزد شده است.

و در نهایت برای عنوان بهترین بازیگر کمدی-موزیکال به «کریستن بل» می رسیم. او برای بازی در سریال «جای خوب» نامزد شده است و برای این نقش جایزه انتخاب مردمی را در کارنامه اش دارد.

تولید محتوا، مترجم، ویراستار

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین مطالب