ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

نمایش مردمی «دزد و پری۲» در سینما ایران

۵ ماه پیش
نمایش مردمی «دزد و پری ۲» فردا سه‌شنبه در سینما ایران برگزار می شود.

به گزارش سلام سینما نمایش مردمی فیلم سینمایی «دزد و پری ۲» فردا (سه شنبه ۱۱ دی ماه) ساعت ۱۹ با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در سینما ایران برگزار می‌شود.
به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، مراسم نمایش مردمی فیلم سینمایی «دزد و پری ۲» ساخته جدید حسین قناعت فردا (سه شنبه ۱۱ دی ماه) ساعت ۱۹ با حضور امیر غفارمنش، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر و ارژنگ امیرفضلی، به همراه هنرمندان خردسال: پارسیا شکوری، عرفان برزین و یاس نوروزی در سینما ایران برگزار می شود.
در این مراسم بازیگران نامبرده با مخاطبان به گپ و گفت پرداخته و با آنان به تماشای این فیلم می نشینند.
اکران «دزد و پری ۲» از چهارشنبه هفته گذشته در گروه سینمایی «ایران» آغاز شده است. این فیلم به جز اکران در سینماهای تهران بزودی در سینماهای چندین شهر دیگر نیز روی پرده می‌رود.

دزد و پری۲
فیلمبرداری «دزد و پری ۲» اواخر سال گذشته در تهران انجام شد. این فیلم فضایی شاد و مفرح دارد و روایتگر داستان ماجراهای عجیب یک پدر است که به نوعی خود را دانشمند فرض می‌کند. او مدعی شده که قرص‌هایی برای رشد و فعالیت سریع کودکان اختراع کرده است. داستان از جایی آغاز می‌شود که ۲ دزد بچه‌هایی را می‌ربایند و این قرص‌های معجزه‌گر باعت ایجاد اتفاقاتی جذاب و بامزه در فیلم می‌شوند... .
امیرحسین صدیق، ارژنگ امیرفضلی، شقایق فراهانی، بهنوش بختیاری، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، افشین سنگ چاپ، مرتضی زارع، همراه با هنرمندان خردسال یاس نوروزی، پارسیا شکوری‌فر و عرفان برزین در این فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته‌اند.
سری اول «دزد و پری» در تابستان سال ۹۵ به نمایش عمومی درآمد.
پخش «دزد و پری ۲» برعهده موسسه رسانه فیلمسازان با مدیریت حبیب اسماعیلی قرار دارد.

نظرهای منتشرشده