ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

معرفی بازیگران خارجی فیلم «ایده اصلی»

یک سال پیش
بازیگران خارجی فیلم سینمایی «ایده اصلی» به کارگردانی کارگردانی آزیتا موگویی معرفی شدند.

به گزارش سلام سینما در آستانه آماده نمایش شدن فیلم سینمایی «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی ، بازیگران خارجی این فیلم که از دو کشور یونان و قبرس انتخاب شده اند ، معرفی شدند.
مانوس گاوراس (Manos Gavras ) - آندره آ ماچالکیدو  (Andrea Machalekidou  )  - ایرینا مانژوسوا  (Iryna Manzhosova  ) و با حضور افتخاری واروارا لارمو (Varvara Larmou ) بازیگرانی  هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

واروارا لارمو (Varvara Larmou):

معرفی بازیگران خارجی فیلم «ایده اصلی»

واروارا لارمو (Varvara Larmou) بازیگر یونانی در سینماو تلویزیون مشغول به کار است. واروارا لارمو در این فیلم به صورت افتخاری حضور دارد. او همچنین در سریال یونانی «بروسکو» بازی کرده است.

 

مانوس گاوراس (Manos Gavras):

معرفی بازیگران خارجی فیلم «ایده اصلی»

مانوس گاوراس (Manos Gavras) بازیگر و تهیه کننده یونانی متولد 1973 است. از دیگر فیلم های اومی توان «نقشه جایگزین» و «پادشاه موکونوس» را نام برد.

 

آندره آ ماچالکیدو (Andrea Machalekidou):

معرفی بازیگران خارجی فیلم «ایده اصلی»

آندره آ ماچالکیدو (Andrea Machalekidou) بازیگر، طراح رقص و مربی رقص حرفه ای است.


لازم به ذکر است ، که  فیلم سینمایی ایده اصلی ، علیرغم فیلمبرداری در 3 کشور ، بودجه زیادی را به خود اختصاص نداده و از نقاط قوت آن حضور سرمایه گذارانی تعریف شده و با سابقه ی مشخص است.
بحث ورود پول های کثیف و حضور تهیه کنندگان مشکوک از موضوعات مهم این روزهای سینمای ایران  است.
پیش بینی می شود این فیلم با کارگردانی آزیتا موگویی که یکی از دو بانوی کارگردان حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر محسوب می شود فیلمی پر مخاطب باشد  
مراحل فنی فیلم از جمله ساخت موسیقی و صداگذاری همزمان توسط بهزاد عبدی و پرویز آبنار در حال انجام است و به زودی نسخه نهایی فیلم با تدوین بهرام دهقانی آماده نمایش می شود.
بهرام رادان ، مریلا زارعی ، هانیه توسلی و با حضور پژمان جمشیدی و هنرمندی مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر بازیگران اصلی این فیلم هستند.
"ایده اصلی" دومین تجربه کارگردانی آزیتا موگویی پس از " تراژدی " محسوب می شود

نظرهای منتشرشده