ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

پاسخ مهناز افشار به حواشی تبلیغش برای یک دارو/ ویدیو

۷ ماه پیش
مهناز افشار به حواشی و انتقادهای تبلیغ جنجالی‌اش برای یک دارو پاسخ داد.

به گزارش سلام سینما مهناز افشار در توییتی به پیشنهاد یکی از خوانندگان ایرانی مقیم آمریکا در مورد نالوکسان برای پیشگیری از مرگ بر اثر مصرف مواد مخدر نوشته بود. این اقدام او با واکنش‌های تند پزشکان و فعالان حوزه سلامت همراه بود.

مهناز افشار به پیشنهاد داریوش اقبالی، درباره نالوکسان برای پیشگیری از مرگ بر اثر مصرف مواد مخدر نوشت: "از طرف بنیاد آینه و آقای داریوش اقبالی و پزشکان مربوطه پیشنهاد کردند بنده در مورد پیشگیری از مرگ بر اثر سومصرف مواد مخدر، در مورد نالوکسان اطلاع‌رسانی کنم. من نه مصرف‌کننده هستم نه واردکننده. پزشکان و داروسازان اگر نظرکارشناسی دیگری دارید بفرمایید! دکتر هم دکترای قدیم.

نسل جوان پزشک و داروساز خیلی باید روی آستانه تحملش کار کنه! با این اعصاب و تولید سموم ناشی از عصبانیت قطعا به بیمارانی که بهتون مراجعه میکنند و خودتون آسیب میزنید."

مهناز افشار با انتشار ویدئویی در واکنش به این حواشی نوشت: "یک توضیح ساده در جواب یک جنجال رسانه‌ای"

او در این ویدیو گفت: "بابت دغدغه‌ای که داشتم، پیشنهاد بنیادی که سال‌ها در زمینه اعتیاد فعالیت می‌کند را پذیرفتم، موضوعات مربوط به آن دارو منابع موثقی از جمله سازمان جهانی بهداشت را دارد، یعنی هر چه که در آن ویدئو گفته شد را تایید می‌کند. من نه مصرف کننده، نه واردکننده و نه فروشنده هستم.

حالا اگر این وسط وزارت بهداشت، سازمان جهانی بهداشت را قبول ندارد، موضوعی است که من نمی‌توانم در آن ورود کنم، من که کباب شدم، چه خوب است که متخصصین و دلسوزان ورود کنند و به داد این خانواده‌ها برسند."

نظرهای منتشرشده