ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

تعویق در اکران «مارموز» جدیدترین ساخته کمال تبریزی

۷ ماه پیش
اکران «مارموز» یک هفته به تعویق افتاد. کمال تبریزی با انتشار این خبر، نوشت: دشمنان از داخل و بیرون سینما تحملش نکردند!

به گزارش سلام سینما فیلم سینمایی «مارموز» جدیدترین ساخته کمدی کمال تبریزی که قرار بود، از امروز چهارشنبه 14 آذر ماه اکران شود، یک هفته به تعویق افتاد.

کمال تبریزی در هفته‌های گذشته اعلام کرده بود، عده‌ای تمایل ندارند که فیلم «مارموز» در تاریخ مورد نظر اکران شود و در مقابل جوسازی‌های افراد مشکوک برای توقیف «مارموز» ایستادگی خواهیم کرد. او امروز با انتشار عکسی از حامد بهداد در فیلم «مارموز» نوشت: "فردا همه فیلم‌های جدید به نمایش در خواهند آمد غیر از «مارموز»! چون دشمنان از داخل و بیرون سینما تحملش نکردند! یک هفته دیگر صبر می‌کنیم."

تعویق در اکران «مارموز» جدیدترین ساخته کمال تبریزی

فیلم کمدی مارموز، داستان فردی را روایت می کند که علارغم سوابق نامناسب خود سودای نمایندگی مجلس را دارد. این فیلم در ایران و ترکیه فیلمبرداری شده است.

غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش پیرو موصبّات امروز کارگروه اکران گفت: "«کلمبوس» به کارگردانی هاتف علیمردانی در سرگروه کورش، «میلیونر میامی» به کارگردانی مصطفی احمدی در گروه زندگی و «اسکی باز» به کارگردانی فریدون نجفی در برنامه صبح دانش‌آموزی،‌ این فیلم‌ها را تشکیل می‌دهند. «بمب؛ یک عاشقانه» فیلم پیمان معادی هم از روز چهارشنبه ۱۴ آذر اکران خواهد شد و فیلم «مارموز» به کارگردانی کمال تبریزی هم از چهارشنبه هفته‌ی آینده (۲۱ آذر) به چرخه اکران اضافه خواهد شد."

نظرهای منتشرشده