اعلام برندگان جوایز گاتهام

برندگان جشنواره فیلم مستقل گاتهام اعلام شدند و فیلم سینمایی «سوارکار» برنده عنوان بهترین فیلم شد.

اعلام برندگان جوایز گاتهام

اختصاصی سلام سینما-جشنواره فیلم آمریکایی «گاتهام»، هرساله در نیویورک برای فیلمسازان مستقل برگزار می شود. «گاتهام» نام مستعاری است که به نیویورک نسبت داده اند. این نام توسط فرزند «واشنگتن اروینگ»-نویسنده و سیاست مدار آمریکایی-برای اولین بار در سال 1807 در یکی از نشریه های طنز آورده شد.

جوایز مستقل «گاتهام» همزمان با آغاز فصل جوایز فیلم است و جشنواره فیلم مستقل قابل توجه دیگر، «اسپیرت» است که برندگان آن روز قبل از مراسم اسکار اعلام خواهند شد.


نامزدهای جوایز فیلم مستقل «اسپریت»


برندگان جوایز گاتهام:

بهترین فیلم

سوگلی
اولین اصلاح شده
اگر خیابان بیل به حرف بیاید
مدلین مدلین
برنده: سوارکار


بهترین فیلم مستند

“Bisbee ’17”
“Hale County This Morning, This Evening” *WINNER
“Minding the Gap”
“Shirkers”
“Won’t You Be My Neighbor?”


بهترین کارگردان

آری استر برای فیلم موروثی

برنده: بو برنهام برای فیلم پایه هشتم
جنیفر فاکس برای فیلم داستان
Crystal Moselle for “Skate Kitchen”


بهترین فیلمنامه

دبورا دیویس و تونی مک نامارا برای فیلم سوگلی
برنده: پل شریدر برای فیلم اولین اصلاح شده

تامارا جنکینز برای فیلم زندگی خصوصی
“Support the Girls,” Andrew Bujalski
“Thoroughbreds,” Cory Finley


بهترین بازیگر مرد

آدام درایور برای فیلم بلکککلنزمن
بن فاستر برای فیلم ردی به جای نگذار
ریچارد ای گرانتبرای فیلم می توانی مرا ببخشی؟
برنده: ایتن هاک برای فیلم اولین اصلاح شده
لاکیت استنفیلد برای فیلم ببخشید مزاحم شما شدم


بهترین بازیگر زن

گلن کلوزبرای فیلم همسر
برنده: تونی کولت برای فیلم موروثی
کاترین هان برای فیلم زندگی خصوصی
رجینا هال برای فیلم دختران را حمایت کنید
میشل فایفر برای فیلم کیرا کجاست؟


جایزه ویژه هیات داوران

اما استونریچل وایس و الیویا کلمن,  برای بازی در فیلم «سوگلی»


بهترین بازیگر نوظهور

یالیتزا آپریسیو در فیلم رم
برنده: السی فیشردر فیلم پایه هشتم
هلنا هاوارد در فیلم مدلین مدلین
کیکی لین در فیلم اگر خیابان بیل به حرف بیاید
توماس مکنزی در فیلم ردی به جا نگذار
بوتس ریلی در فیلم ببخشید مزاحم شما شدم


جایزه برگزیده تماشاگران گاتهام

“Bisbee ’17”
“Eighth Grade”
“The Favourite”
“First Reformed”
“Hale County This Morning, This Evening”
“Hereditary”
“If Beale Street Could Talk”
“Madeline’s Madeline”
“Minding the Gap”
“The Rider”
“Shirkers”
“Skate Kitchen”
“Sorry to Bother You”
“The Tale”
“Won’t You Be My Neighbor?” *WINNER


بهترین سریال

نام مستعار: گریس
پرحرف
آخر دنیای لعنتی
برنده: کشتن ایو
تظاهر
اشیای تیز

 

تولید محتوا، مترجم، ویراستار

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز