اعلام نامزدهای جوایز فیلم مستقل «اسپریت»

نامزدهای جوایز فیلم مستقل «اسپریت» با پیشتازی فیلم های «کلاس هشتم» و «ما حیوانات» اعلام شدند.

اعلام نامزدهای جوایز فیلم مستقل «اسپریت»

به گزارش سلام سینما به نقل از «ایندی وایر»، نامزدهای جوایز فیلم مستقل «اسپریت» اعلام شدند. سی و چهارمین مراسم جوایز مستقل اسپریت در 23 فوریه 2019 (4 اسفند) برگزار خواهد شد. این مراسم، در سال ۱۹۸۴ با هدف جایزه دادن به «فیلم سازان مستقل» پایه‌گذاری شده است. در این دوره، فیلم های «کلاس هشتم» و «ما حیوانات» با بیشترین تعداد نامزدی، پیشتاز هستند.

فهرست کامل نامزدهای جوایز مستقل اسپریت به شرح زیر است:

بهترین فیلم

«پایه هشتم» (EIGHTH GRADE)

«اولین اصلاح شده» (FIRST REFORMED)

«اگر خیابان بیل به حرف بیاید» (IF BEALE STREET COULD TALK)

«ردی به جا نگذار» (LEAVE NO TRACE)

«تو هرگز واقعا اینجا نبودی» (YOU WERE NEVER REALLY HERE)

 

بهترین کارگردان

دبرا گرانیک, LEAVE NO TRACE

بری جنکینز, IF BEALE STREET COULD TALK

تامارا جنکینز, PRIVATE LIFE

لین رمزی, YOU WERE NEVER REALLY HERE

پل شریدر, FIRST REFORMED

 

بهترین فیلم اول

HEREDITARY

SORRY TO BOTHER YOU

THE TALE

WE THE ANIMALS

WILDLIFE

 

بهترین بازیگر نقش اول زن

Glenn Close, THE WIFE

Toni Collette, HEREDITARY

Elsie Fisher, EIGHTH GRADE

Regina Hall, SUPPORT THE GIRLS

Helena Howard, MADELINE’S MADELINE

Carey Mulligan, WILDLIFE

 

بهترین بازیگر نقش اول مرد

John Cho, SEARCHING

Daveed Diggs, BLINDSPOTTING

Ethan Hawke, FIRST REFORMED

Christian Malheiros, SÓCRATES

Joaquin Phoenix, YOU WERE NEVER REALLY HERE

 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

Kayli Carter, PRIVATE LIFE

Tyne Daly, A BREAD FACTORY

Regina King, IF BEALE STREET COULD TALK

Thomasin Harcourt McKenzie, LEAVE NO TRACE

J. Smith-Cameron, NANCY

 

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

Raúl Castillo, WE THE ANIMALS

Adam Driver, BLACKKKLANSMAN

Richard E. Grant, CAN YOU EVER FORGIVE ME?

Josh Hamilton, EIGHTH GRADE

John David Washington, MONSTERS AND MEN

 

بهترین فیلمنامه 

Richard Glatzer (Writer/Story By), Rebecca Lenkiewicz & Wash Westmoreland, COLETTE

Nicole Holofcener & Jeff Whitty, CAN YOU EVER FORGIVE ME?

Tamara Jenkins, PRIVATE LIFE

Boots Riley, SORRY TO BOTHER YOU

Paul Schrader FIRST REFORMED

 

بهترین فیلمنامه اول

Bo Burnham, EIGHTH GRADE

Christina Choe, NANCY

Cory Finley, THOROUGHBREDS

Jennifer Fox, THE TALE

Quinn Shephard (Writer/Story By) and Laurie Shephard (Story By), BLAME

 

بهترین فیلمبرداری

Ashley Connor, MADELINE’S MADELINE

Diego Garcia, WILDLIFE

Benjamin Loeb, MANDY

Sayombhu Mukdeeprom, SUSPIRIA

Zak Mulligan, WE THE ANIMALS

 

بهترین تدوین

Joe Bini, YOU WERE NEVER REALLY HERE

Keiko Deguchi, Brian A. Kates & Jeremiah Zagar, WE THE ANIMALS

Luke Dunkley, Nick Fenton, Chris Gill & Julian Hart, AMERICAN ANIMALS

Anne Fabini, Alex Hall and Gary Levy, THE TALE

Nick Houy, MID90S

 

جایزه «جان کسوتیس»

A BREAD FACTORY

EN EL SÉPTIMO DÍA

NEVER GOIN’ BACK

SÓCRATES

THUNDER ROAD

 

جایزه «رابرت آلتمن»

SUSPIRIA سوسپیریا

 

بهترین فیلم مستند

HALE COUNTY THIS MORNING, THIS EVENING

MINDING THE GAP

OF FATHERS AND SONS

ON HER SHOULDERS

SHIRKERS

WON’T YOU BE MY NEIGHBOR?

 

بهترین فیلم خارجی

(BURNING (South Korea سوختن

(THE FAVOURITE (United Kingdom سوگلی

(HAPPY AS LAZZARO (Italy لازاروی خوشحال

(ROMA (Mexico رم

(SHOPLIFTERS (Japan دزدان مغازه

 

جایزه پیاژه

Jonathan Duffy and Kelly Williams

Gabrielle Nadig

Shrihari Sathe

 

جایزه تماشاگران

Alex Moratto, SÓCRATES

Ioana Uricaru, LEMONADE

Jeremiah Zagar, WE THE ANIMALS

 

جایزه واقعی تر از داستان

Alexandria Bombach, ON HER SHOULDERS

Bing Liu, MINDING THE GAP

RaMell Ross, HALE COUNTY THIS MORNING, THIS EVENING

 

جایزه سالانه «بانی»

Debra Granik

Tamara Jenkins

Karyn Kusama

تولید محتوا، مترجم، ویراستار

نظرهای منتشر شده

پربازدیدترین خبرهای روز