ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

گزارش تصویری از اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران/ فهرست برندگان

یک سال پیش
عکس‌های مهتاب کرامتی، پدرام شریفی، لادن مستوفی، شادی کرم رودی و ... در اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

به گزارش سلام سینما اختتامیه سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران عصر روز سه شنبه ۲۲ آبان ماه با حضور مسئولان فرهنگی، هنرمندان و علاقمندان به فیلم کوتاه در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی در اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران

مهتاب کرامتی در اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران

مهتاب کرامتی در اختتامیه جشنواره فیلم کوتاه تهران

پدرام شریفی

پدرام شریفی

شادی کرم‌رودی

شادی کرم‌رودی

شادی کرم‌رودی

لادن مستوفی

لادن مستوفی

لادن مستوفی

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

اختتامیه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

برندگان سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران:

جایزه بخش بهترین کتاب و سینما: «موج کوتاه» به کارگردانی محمد اسماعیلی براساس طرحی از غلامحسین ساعدی

فیلم برتر از نگاه انجمن فیلم کوتاه: فیلم کوتاه «تشریح» کاری از سیاوش شهابی

فیلم برتر ارزش‌های ملی و آرمان‌های دفاع مقدس: فیلم «دیده بان» و فیلم «بانو»

جایزه بهترین فیلم مستند بخش مسابقه بین الملل: فیلم «و تابستان چه می‌گوید» از هند

جایزه بهترین فیلم پویانمایی بخش مسابقه بین الملل: فیلم« آگورو» از پرتقال و فرانسه

لوح تقدیر بهترین فیلم پویانمایی بخش مسابقه بین الملل: فیلم « آخر هفته» از آمریکا

جایزه بهترین فیلم تجربی بخش مسابقه بین الملل: فیلم «نهایت کیمیا» از آمریکا

جایزه بهترین فیلم داستانی بخش مسابقه بین الملل: فیلم «وحشی» از کشور کانادا

لوح تقدیر بهترین فیلم داستانی بخش مسابقه بین الملل: فیلم «سوسک در انتهای خیابان» از کشور اسپانیا

طرح اول برگزیده بخش سینمای جوانان ایران: «رویای زرد خالدار» اثر باران سرمد 

طرح دوم برگزیده بخش سینمای جوانان ایران: «جنا کات» اثر عطا مجابی

طرح سوم برگزیده بخش سینمای جوانان ایران: «راه پله»  یا «پله کان» اثر محسن باقری دستجردی

 طرح چهارم برگزیده بخش سینمای جوانان ایران: «آینه» اثر آمین صحرایی

 جایزه یونیسف: فیلم «عروسک» 

لوح ویژه یونیسف: فیلم مستند «همشهری جنگ»

بهترین صداگذاری بخش مسابقه سینمای ایران: حسین قورچیان برای پویانمایی «گرگم و گله می‌برم»

بهترین تدوینبخش مسابقه سینمای ایران: کتایون پرمر و محمد روحبخش برای فیلم «تو هنوز اینجایی»

بهترین فیلم‌برداری بخش مسابقه سینمای ایران: سینا کرمانی‌زاده برای فیلم «رورانس»

بهترین فیلم‌نامه بخش مسابقه سینمای ایران: امید شمس برای فیلم‌نامه «قرار»/ دیپلم افتخار: «چشم انداز خالی» ساخته علی زارع قنات نوی

بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی بخش مسابقه سینمای ایران: صادق جوادی برای فیلم «روباه»/ دیپلم افتخار: مستند «اهل آب» ساخته آزاده بیزار گیتی و «برج رادکان» ساخته حجت حیدری و احسان ملازاده

بهترین کارگردانی فیلم مستند بخش مسابقه سینمای ایران:  سجاد ایمانی برای فیلم «جوکر» و سید مصطفی فخاری نیری برای فیلم «داستان عروسک‌ها»

بهترین کارگردانی فیلم تجربی  بخش مسابقه سینمای ایران: پویا رضی برای فیلم «نبودن»

دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد بخش مسابقه سینمای ایران: سهیل قنادان برای بازی در فیلم « برادر» و علیرضا ثانی فر برای بازی در فیلم «تشریح»

بهترین بازیگری زن بخش مسابقه سینمای ایران: ندا جبرائیلی برای بازی در فیلم «دربین»

بهترین کارگردانی فیلم داستانی بخش مسابقه سینمای ایران: سوگل رضوانی برای فیلم «رورانس»/ لوح تقدیر: محمد کارت برای فیلم «بچه خور»

جایزه ویژه هیأت داوران در بخش فیلم‌های داستانی بخش مسابقه سینمای ایران: سیاوش شهابی برای فیلم «تشریح»

بهترین فیلم از نگاه تماشاگران بخش مسابقه سینمای ایران: فیلم کوتاه «بچه خور» به کارگردانی محمد کارت

جایزه بزرگ بهترین فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران: علی یار راستی برای فیلم داستانی «در بین»


گزارش تصویری از روز اول و دوم جشنواره فیلم کوتاه تهران


گزارش تصویری از روز سوم و چهارم جشنواره فیلم کوتاه تهران

نظرهای منتشرشده