ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

آغاز اکران رسمی فیلم «پیشونی سفید2» از 18 آبان

۷ ماه پیش
اکران رسمی فیلم سینمایی پیشونی سفید 2 به کارگردانی سید جواد هاشمی از روز جمعه 18 آبان آغاز می شود.

به گزارش سلام سینما به نقل از مشاور رسانه ای فیلم ، حبیب اسماعیلی پخش کننده فیلم پیشونی سفید 2 با  اعلام اینکه اکران رسمی فیلم پیشونی سفید 2  از 18 آبان به سرگروهی سینما زندگی آغاز می شود گفت : با توجه به مصوبه کارگروه اکران نمایش فیلم پیشونی سفید 2 همزمان با هفته کودک و زودتر از موعد  آغاز شد اما اکران رسمی فیلم از 18 آبان بصورت رسمی  شروع می شود
اسماعیلی افزود : با توجه به استقبال مخاطبان تعداد سالنهای سینمای نمایش دهنده فیلم به 130 سالن افزایش پیدا کرده است و فروش آن به مرز 2 میلیارد تومان رسیده است. 
وی ادامه داد : همزمان با آغاز اکران رسمی فیلم برنامه های جدیدی برای تبلیغات فیلم داریم ودر اولین مرحله  یک مسابقه عکاسی برای فیلم طراحی کرده ایم 
اسماعیلی افزود : مخاطبان می توانند با استندهای نصب شده در سینماهای سراسر کشور عکس بگیرند و از طریق راههای که روابط عمومی فیلم اعلام می کند به دست ما برسانند و برندگان هر هفته در یک اکران مردمی معرفی می شوند.

اکران رسمی فیلم سینمایی پیشونی سفید به کارگردانی سید جواد هاشمی 2از 18آبان در 130 سالن سینما آغاز شده است و همزمان با آغاز اکران رسمی مسابقه عکاسی این فیلم نیز برگزار می شود.
مخاطبان  این فیلم می توانند با استندهای نصب شده در سالنهای سینما عکس بگیرند و عکسها را  با هشتگ #پیشونی_سفید2 و منشن @pishonisefidmovie  و @zadmehrofficial  در صفحه اینستاگرام خود منتشر کنند.
هر هفته بهترین عکسها انتخاب و در اکران مردمی جوایز برندگان اهدا می شود.
پیشونی سفید که به ماسبت هفته کودک زودتر از موعد اکران شده بود تاکنون به فروشی  نزدیک به دو میلیارد تومان رسیده است و اکران رسمی آن از 18 آبان اغاز شده است.

نظرهای منتشرشده