ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

جایزه بهترین کارگردانی جشنواره بوغار ایچی برای پیمان معادی

۸ ماه پیش
پیمان معادی جایزه‌ی بهترین کارگردانی جشنواره بین المللی بوغار ایچی را دریافت کرد.

به گزارش سلام سینما ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بوغارایچی استانبول با مراسم اهدای جوایز به برندگان هر یک از بخش‌های این جشنواره به پایان رسید. پیمان معادی، بازیگر و کارگردان سرشناس ایرانی با فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» جایزه بهترین کارگردانی را در بخش فیلمهای بلند بین المللی که پرویز شهبازی دیگر کارگردان ایرانی رئیس هیئت داور آن بود، دریافت کرد.

معادی ضمن ابراز خوشحالی از دریافت این جایزه گفت: خوشحالم که در شهر دوست‌داشتنی استانبول هستیم و امیدوارم در آینده بتوانم در این شهر در زمینه ساخت فیلم با سینماگران بااستعداد ترکیه همکاری داشته باشم.

به نقل از آناتومی، بابک جلالی دیگر کارگردان ایرانی تبار نیز با فیلم «سرزمین» جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره بین المللی فیلم «بوغار ایچی» استانبول در این بخش را دریافت کرد.

پیمان معادی در نمایی از «بمب یک عاشقانه»

فیلم «بمب؛ یک عاشقانه» نوشته‌ پیمان معادی که اکنون در صف اکران نمایش فیلم در ایران است پیش از این به عنوان یکی از کاندیدهای دریافت جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم آسیا پاسیفیک نیزانتخاب شده است. همچنین الی کاریندرو، آهنگساز یونانی نیز برای ساخت موسیقی این فیلم نامزد دریافت بهترین موسیقی متن از همین جشنواره است. پیمان معادی پیش از این جایزه بهترین طرح را برای همین فیلمنامه از جشنواره آسیا پاسیفیک دریافت کرده بود.

نظرهای منتشرشده