ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

اشکان رهگذر برنده جایزه کوکومیکس موسیقی جشنواره کره

۷ ماه پیش
جایزه کوکومیکس موسیقی جشنواره بین‌المللی فیلم فانتزی بوچئون کره به اشکان رهگذر، کارگردان و نویسنده انیمیشن سینمایی«آخرین داستان» رسید.

به گزارش سلام سینما به نقل از روابط عمومی استودیو هورخش، جایزه کوکومیکس موسیقی جشنواره بوچئون کره که به فیلمی تعلق می‌گیرد که بهترین استفاده را از موسیقی در روایت برده باشد به اشکان رهگذر، کارگردان انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» رسید. کریستف رضاعی آهنگساز انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» است که با برداشتی آزاد از شاهنامه به روایت قصه ضحاک ماردوش، آفریدون و کاوه آهنگر می‌پردازد. این انیمیشن که در بخش انیمیشن‌های بلند سینمایی بیستمین دوره جشنواره بوچئون حضور داشت در رقابت با 8 اثر از کشورهایی همچون برزیل، فرانسه، چین، کره و ژاپن جایزه کوکومیکس موسیقی را از آن خود کرد.

اشکان رهگذر
پرویز پرستوییبیتا فرهیحامد بهدادلیلا حاتمیاکبر زنجانپورمجید مظفری,حسن پورشیرازیباران کوثریفرخ نعمتیاشکان خطیبیشقایق فراهانیملیکا شریفی نیا,زهیر یاری و بانیپال شومون از گویندگان نقش‌های این انیمیشن هستند. 
انیمیشن سینمایی «آخرین داستان» به تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف و تولیدشده در استودیو هورخش، پیش‌ازاین در سی ‌و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌‌های کودکان و نوجوانان اصفهان موفق به دریافت جایزه ویژه هیئت‌داوران در بخش سینمای ایران و جوایز بهترین کارگردانی و فیلم‌نامه در بخش بین‌الملل شده بود. 
جشنواره بین‌المللی فیلم فانتزی بوچئون از تاریخ 19 تا 23 اکتبر هرسال در شهر بوچئون کره جنوبی برگزار می‌شود.

پوستر انیمیشن سینمایی «آخرین داستان»

نظرهای منتشرشده